از بین بردن غبغب بدون جراحی

از بین بردن غبغب بدون جراحی

غبغب به معنای تجمع چربی در زیر پوست در ناحیه چانه و گردن می باشد . داشتن غبغب باعث می شود تا چهره فرد مسن تر به نظر برسد و ده سال پیر تر به نظر آید . ممکن است داشتن غبغب به منزله ی افزایش وزن و ابتلا به بیماری قلبی باشد که برای افراد ناخوشایند است . روش های موثری برای از بین بردن غبغب بدون جراحی وجود دارد که در ادامه به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید .

از بین بردن غبغب بدون جراحی

از بین بردن غبغب بدون جراحی

از بین بردن غبغب با مزوتراپی

مزوتراپی کاربردی های بسیاری دارد که یکی از بهترین روش های موثر برای از بین بردن غبغب می باشد . مزوتراپی ترکیبی از مواد معدنی، ویتامین ها و فاکتورهای رشد می باشد که میزان ترکیب مواد در مزوتراپی با توجه به نوع درمان مشخص می گردد .

در روش مزوتراپی، متخصص پوست و مو با استفاده از سرنگ های بسیار کوچک برای از بین بردن چربی ناحیه مورد نظر تزریق ساده انجام می دهد در واقع فرآیند از بین بردن چربی ناحیه مورد نظر در اصطلاح لیپولیز گفته می شود . یکی از روش های موثر در از بین بردن غبغب مزوتراپی می باشد که این روش درمانی بدون درد و بیهوشی قابل انجام است . در این روش درمانی ابتدا با استفاده از کرم های بی حسی ناحیه زیر گردن و چانه بی حس شده سپس داروی ترکیبی تزریق می شود .

تاثیرات مزوتراپی

نتیجه مزوتراپی برای از بین بردن غبغب معمولا سه هفته بعد از درمان مشخص می گردد . در این روش درمانی، چربی مایع شده به وسیله متابولیسم بدن جذب و از طریق کبد و کلیه دفع می شود .

تعداد جلسات درمان از بین بردن غبغب با مزوتراپی

تعداد جلسات درمان با توجه به شدت افتادگی و شلی غبغب در فواصل درمانی چهار تا شش هفته تعیین می شود . قابل ذکر است، تعداد جلسات درمان بعد از بررسی ها و ارزیابی های لازم توسط متخصص پوست و مو خوب در تهران مشخص می گردد .

لاغری با دستگاه اگزیمیا و از بین بردن غبغب با دستگاه یکی از روش های درمان بدون عارضه می باشد و افراد می توانند بدون هیچ گونه استرسی به تناسب اندام و زیبایی خود از این طریق بپردازند .

از بین بردن غبغب با دستگاه اگزیمیا

دستگاه اگزیمیا یکی از بهترین دستگاه های لاغری و از بین بردن غبغب با تاییدیه FDA از سازمان غذا و دارو امریکا است، که به صورت غیر تهاجمی و بدون نیاز به جراحی، بی حسی و بیهوشی سلول های چربی ناحیه زیر چانه و غبغب را از بین می برد . این تکنیک علاوه بر جلوگیری از شلی و افتادگی پوست، فرمی ایده آل و متناسب به ناحیه گردن و زیر چانه شما می بخشد . دستگاه اگزیمیا انتخابی مناسب برای از بین بردن چربی های ناحیه غبغب و زیر چانه برای تمامی افراد با تایپ پوستی متفاوت است .

تعداد جلسات درمان از بین بردن غبغب با دستگاه اگزیمیا

تعداد جلسات درمان با توجه به نوع درمان و با توجه به شدت افتادگی غبغب متفاوت می باشد . در این روش درمانی نیازمند حداقل دو جلسه درمانی است .

هزینه از بین بردن غبغب بدون جراحی

هزینه از بین بردن غبغب بدون جراحی با توجه به روش درمانی و تعداد جلسات آن متفاوت می باشد . لذا قبل از بررسی و معاینات لازم نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود . بنابراین برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه های درمان به متخصص پوست و مو مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

داشتن غبغب کمی ناخوشایند است و اغلب افراد تصور می کنند این روش موثر نخواهد بود و اما باید گفت خوشبختانه از بین بردن غبغب بدون جراحی یا از بین بردن آن با دستگاه اگزیمیا یا مزوتراپی روشی موثر خواهد بود . لذا در صورتی که خواهان رسیدن به چهره ای زیبا و جذاب هستید از بین بردن غبغب بدون جراحی با استفاده از دستگاه اگزیمیا بسیار موثر خواهد بود و از بروز عوارضی همچون افتادگی پیشگیری می کند . برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص بهتر است با متخصص پوست و مو خوب در تهران با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977  تماس حاصل فرمایید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سارا لطفی مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست در تهران مراجعه نمایید .

پاسخ

یک × پنج =

Call Now Button