انواع ژل یا فیلر صورت

مدت زمان مطالعه4 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

انواع ژل یا فیلر صورت

با افزایش سن، قرارگیری در معرض آفتاب تغذیه نامناسب آثار پیری در چهره پدیدار می شود. همچنین با کاهش حجم پوست، چهره ظاهری افتاده تری نیز پیدا می کند. امروزه با روش های بسیار متفاوتی می توان این آثار را در چهره از بین برد. یکی از بهترین و موثرترین این روش ها تزریق انواع مختلف فیلرها  توسط  بهترین متخصص پوست در تهران می باشد.

دغدغه بسیاری از افرادی که قصد انجام تزریق فیلر را دارند، انتخاب یک فیلر مناسب با کیفیت و ماندگاری بالا می باشد. در این مقاله سعی داریم تا شما را با انواع فیلرها و رفع معضلات پوستی توسط این فیلرها آشنا کنیم.

دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سارا لطفی مراجعه کنید .

انواع فیلرهای صورت

به طور کلی فیلرها به دو دسته کلی و عمده تقسیم بندی می شوند:

  • فیلرهایی که ار خود بدن تهیه می شوند مانند چربی ها
  • فیلرهایی که ساخته دست بشر هستند مانند انواع ژل ها

انواع ژل تزریق صورت

به طور کلی ژل ها به سه دسته تقسیم می شوند:

فیلرهای موقت مانند اسید هیالورونیک

یکی از بهترین نوع فیلرهای موقت، هیالورونیک اسیدها به منظور برجسته سازی لب، اصلاح فرم چهره، رفع چین و چروک های سطحی پوست می باشند. هیالورونیک اسیدها پس از تزریق در ناحیه موجب نگهداری آب در منطقه می شود و با گذر زمان طراوت و شادابی خاصی را ایجاد می کند. این ژل ها عوارض خاصی را ایجاد نمی کند و هر زمان که فرد از از نتیجه تزریق رضایت نداشته باشد با تزریق نوعی آنزیم می تواند آن را به طور کامل از بین ببرد.

فیلرهای نیمه دائمی

شامل ژل هیدروکسی آپاتیت و ژل الانسه که از جنس پلی کپرولاکتون می باشد. این دو نوع ژل معمولا پس از تزریق ظرف مدت یک سال تا یک سال و نیم از بین می روند و بدن را به کلاژن سازی تحریک می کنند. ماندگاری این ژل ها حدودا یک سال و نیم یا حتی در مورد الانسه تا سه سال ماندگاری دارند.

ژل های دائمی

که معرف ترین آنها ژل پاژ می باشد که در افرادی که سال ها پیش این ژل را تزریق کردند امروزه با آن دچار مشکل شده اند و به دلیل عوارض که ایجاد کرده اند مجبور به خارج کردن آن شده اند.

بهترین نوع ژل لب

یکی از رایج ترین و جدیدترین انواع ژل لب، ژل های موقت مانند هیالورونیک اسیدهای می باشند که با اسامی مختلفی مانند ژوودرم، روفیلان رستیلن می باشند. ماندگاری این ژل ها پس از تزریق بین 8 تا 18 ماه خواهد بود. این ژل ها به دلیل عوارض بسیار کمی که دارند جزء بهترین و محبوب ترین ژل ها محسوب می شوند.

تزریق فیلر برای رفع خطوط و چین چروک های ریز

استفاده از یک ژل سبک و رقیق در رفع چین و چروک های ریز و سطحی پوست مناسب تر می باشد. ژل بلوترو نوعی ژل با ویسکوزیته پایینی که دارند در پوست تزریق شده و به صورت کاملا یکنواخت در چین و چروک ها پخش می شود. این ژل ها در لایه سطحی پوست تزریق شده به همین دلیل ماندگاری بالایی ندارند.

انواع ژل یا فیلر صورت

انواع ژل یا فیلر صورت

بازسازی حجم صورت به دلیل افزایش سن

انتخاب بهترین نوع ژل برای بازسازی حجم از دست رفته صورت بسته به اینکه کدام قسمت از صورت نیاز و چه میزان حجم دهی مورد نیاز است متفاوت می باشد.

یکی از بهترین نوع ژل ها برای حجم دهی ژل الانسه می باشد که مکانیسم اثر آن، تحریک کلاژن سازی و بازسازی بافت پوست می باشد. ژل الانسه ماندگاری بسیار بالایی دارد و شروع کلاژن سازی پس از تزریق نیاز به زمان دارد بنابراین باید صبور باشید.

ژل برای حجم دهی گونه

جهت برجسته سازی گونه ها و بسته به میزان کاهش حجم بافت پوست، فیلری که موجب تحریک کلاژن سازی شود و حاوی هیالورونیک اسید باشد برای انجام این کار بسیار مناسب تر است.

ژل مناسب برای رفع تیرگی های زیر چشم

یکی از کاربردهای تزریق فیلر، تزریق آن در زیر چشم برای رفع تیرگی های زیر چشم می باشد. چشم ها یکی از مناطق بسیار حساس در صورت می باشند که در انتخاب بهترین نوع ژل برای آن باید دقت های لازم صورت گیرد. استفاده از ژل های سبکی مانند فیلر آلاینا برای تزریق در زیر چشم بسیار مناسب تر می باشد.

دکتر سارا لطفی با استفاده از برترین برندهای معتبر و مورد تائید وزارت بهداشت، با نهایت دقت بسیار بالا و ظرافت های خاص با هدف افزایش زیبایی و جلب رضایت مراجعه کنندگان عزیز خود در کمک به برجسته سازی لب ها و گونه ها، از بین بردن انواع خطوط و چین و چروک های صورت زاویه صورت با تزریق ژل ، تزریق فیلر برای جوانسازی پوست، خدمات بسیار شایانی ارائه می نماید.

drsaralotfi

پاسخ

4 × سه =

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
تماس سریع با پزشک