تزریق بوتاکس صورت

تزریق بوتاکس صورت

آیا برای از بین بردن چین و چروک صورت کرم های زیادی امتحان کرده و نتیجه نگرفته اید ؟ آیا در رابطه با تزریق بوتاکس صورت اطلاعات زیادی ندارید ؟ آیا به دنبال بهترین روش برای از بین بردن چین و چروک صورت خود هستید ؟ با ادامه مطلب همراه باشید تا به تمام سوالات خود پاسخ دهید .

تزریق بوتاکس صورت

تزریق بوتاکس صورت

تزریق بوتکس به صورت

استفاده مکرر از عضلات صورت باعث ایجاد چین و چروک در صورت می شود . قرار گرفتن چین وچروک در پوست صورت بسیار خوشایند نمی باشد. تزریق بوتاکس برای برطرف نمودن این مشکل بوجودآمده است . در هنگام تزریق بوتاکس عضلات صورت که زیاد استفاده شده اند شل می شوند و پوست تا حد زیادی به حالت اولیه باز می گردد و احساس شادی و نشاط دوباره برای فرد به ارمغان می آورد .

قسمت های مورد استفاده دز تزریق بوتاکس صورت

یکی از مهم ترین بخش هایی که برای تزریق بوتاکس صورت از آن استفاده می شود ، برای از بین بردن خطوط بین ابرو های می باشد که در اثر اخم کردن زیاد ایجاد می شود . همچنین لاز تزریق بوتاکس برای از بین بردن خطوط پیشانی ، خط خنده ، خطوط دور چشم و … نیز استفاده می شود .

تاثیر تزریق بوتاکس صورت

تزریق بوتاکس برای از بین بردن خطوط صورت یکی از روش های موثر می باشد که در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است . این روش تاثیر بخصوصی برای از بین بردن چروک صورت و جوانسازی پوست دارد . نکته قابل تاوجه در تزریق بوتاکس این است که یک روش درمان دائمی نمی باشد و ممکن است بعد از گذشت چند سال به مرور زمان دورباره چین و چروک صورت ظاهر شود و نیاز به تزریق مجدد بوتاکس گردد .

برای کاهش عوارض ناشی از تزریق بوتاکس باید بوتاکی در محل دقیق خود تزریق شود . بنابراین برای تزریق بوتاکس باید نزد متخصص پوست ماهر مراجعه نمایید .

دکتر سارا لطفی ، جراح و متخصص پوست در تهران می باشد . جهت دریافت مشاوره از دکتر لطفی با شماره 02122579305  تماس حاصل نمایید و همچنی برای مشاهده نمونه کارهای پیج اینستاگرام دکتر دنبال کنید .

قسمت هایی که برای تزریق بوتاکس صورت مناسب نمی باشند

در برخی قسمت ها تزریق بوتاکس تاثیر چندانی برای رفع چین و چروک ندارد . ماندن خطوط دور لب ، زیرا هر روز بار ها غذای جویده می شود و صحبت می کنیم بنابراین عضلات مجدد شروع به برگشت می کنند .

یک نکته مهم در تزریق بوتاکس این است که از تزریق بوتاکس برای درمان خطوطی که به علت نور خورشید ایجاد شده نمی توان استفاده نمود . زیرا علت به وجود آمدن این خطوط ، عضلات نمی باشند . از دلایل به وجود آمدن این خطوط می توان به کاهش کلاژن و یا کاه رطوبت در لایه های زیرین اشاره نمود .

چگونگی اثربخشی تزریق بوتاکس صورت

برای انقباض عضلات دستور هایی صادی می شود که باعث ایجاد چین و چروک می گردد . بوتاکس از ارسال و دریافت دستورات برای انقباض جلوگیری می کنند . در این صورت عضلات نیز شل می شوند . هنگامی که عضلات شروع به شل شدن کنند پوست روی عضلات هم شل می شوند در نتیجه پوست صاف می شود .

روش تزریق بوتاکس صورت از عمیق تر شدن چین و چوک ها نیز جلوگیری می کند .

تزریق بوتاکس صورت

تزریق بوتاکس صورت

کاندیدای مناسب تزریق بوتاکس صورت

بهترن کاندیدای تزریق بوتاکس صوت افرادی می باشند که از سلامت عمومی خوبی بهرمند باشند . و حتما سن بیمار برای تزریق بوتاکس باید بالای 18 سال باشد .

موارد عدم استفاده از بوتاکس

مواردی هستند که نباید از تزریق بوتاکس صورت استفاده نمود . این موارد شامل :

  • در صورت باردار بودن نباید از تزریق بوتاکس استفاده نمود .
  • در دوره شیردهی به کودک نیز نباید از تزریق بوتاکس به صورت استفاده نمود .
  • اگر دارای مشکلات و اختلال در عصب و عضلات هستید باید به متخصص پوست خود اطلاع دهید .
  • در صورت وجود آلرژی باید تمام مشکلات خود را به متخصص پوست خود اطلاع دهید .
  • اگر دارای افتادگی پلک می باشید نباید از تزریق بوتاکس استفاده نماید .
  • در صورت ضخیم بودن پوست و یا وجود زخم در پوست محل تزریق ممکن است که تزریق برای شما انجام نشود .

هزینه تزریق بوتاکس صورت

تزریق بوتاکس صورت با توجه به محل های تزریق و میزان مورد نیاز برای تزریق ممکن است متفاوت باشید . بنابراین تا زمانی که توسط متخصص پوست معاینه نشوید نمی توان میزان هزینه مورد نیاز را برآورد نمود .

برخی مقالات دکتر سارا لطفی

تزریق ژل

تزریق بوتاکس 

ریزش مو

لیزر موهای زائد

پاسخ

دو × یک =