تزریق فیلر برای خط خنده

تزریق فیلر برای خط خنده

آیا چروک اطراف لب، چهره شما را ناراحت نشان می دهد؟

آیا خط خنده باعث زیاد شدن سنتان می شود؟

آیا می دانید برای از بین بردن خط خنده راه حل وجود دارد ؟ با ما همراه باشید تا در ادامه اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید .

تزریق فیلر

فیلرها امروزه در زمینه جوانسازی بسیار پر کاربرد و محبوب شده اند که این بنا به موفق بودن در این حوزه می باشد . فیلر ها از نوع مصنوعی ( ژل ها) و یا طبیعی هستند که از بدن خود شخص گرفته می شود . فیلرها بر طبق شرایط مراجعه کننده و ویژگی پوستی وی از نوع های مختلف استفاده می شود . فیلر ها کاملا مطابق با سیستم بدن انسان تهیه می شود و تا جای ممکن ایجاد حساسیت نمی کند .فیلر برای خط خنده کاربرد فیلر در خط خنده

شیاری که به شکل عمودی از گوشه دهان به سمت فک تحتانی کشیده می شود تحت عنوان خط ماریونت یا شیار Melolalial اطلاق می گردد. این خطوط یکی از شاخص های اصلی نشان دهنده پیری صورت ، بدلیل کاهش حجم در ناحیه مجاور چانه هستند که می تواند سبب ایجاد نمای ناراحت و خسته علاوه بر ظاهر مسن گردد.

میزان مصرف فیلر برای خط خنده

اصلاح کمتر از حد این ناحیه منجر به دستیابی به نتایج غير رضایت بخش می گردد به گونه ای که بیمار احساس می کند که تفاوتی نکرده است. اغلب ۱ سی سی فیلر در هر طرف برای رفع خط ماریونت ( خط خنده ) و همچنین کاهش حجم ناحیه ( به منظور متناسب بودن با چانه) تا نزدیکی فک تحتانی کافی است . این حجم شامل مقدار مورد نیاز جهت اصلاح ناحیه مجاور چانه بر روی خط فکی نمی شود.

برای آشنایی بیشتر با تزریق چربی و انواع ژل ها می توانید مقالات تزریق ژل و عوارض آن و تزریق ژل زیر چشم و تزریق چربی در صورت را مطالعه نمایید . 

ملاحظلات آناتومیک در تزریق فیلر

عضله پایین برنده گوشه دهان (DAO) در عمق شیار Melolabiat قرار داشته و سبب عمیق تر شدن آن می گردد. کاهش حجم در بافت نرم مجاور چانه و چانه ممکن است سبب عمیق تر شدن این خط گردد .

برای مشاهده روند انجام فیلر می توانید فیلم تزریق فیلر توسط دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو را مشاهده نمایید.

روش تزريق فیلر

روش تزریق می بایست عمود بر خطوط و در سمت داخل چین انجام گیرد ، چرا که تزریق در سمت خارج آن سبب تشدید چین می گردد. جهت نشان دادن شدت چین می توان آن را بین انگشت شست و اشاره تحت فشار قرار داد. این تکنیک همچنین می تواند چروک های فرعی را که به موازات خطوط ماریونت هستند و همچنین نواحی کاهش حجم مجاور را نشان دهد. پس از مشخص شدن این موارد درمان مناسب آغاز می گردد . پر کردن با فیلر در نواحی مقعر صورت می گیرد. از تزریق فيلر در نواحی ضخیم تر و برجسته پرهیز کنید.

فیلر برای خط خندهمراقبت بعد از تزریق فیلر

جهت پیشگیری از کبودی استفاده از فشار و یخ مفید است. فیلرهای هیالورونیک اسید در ابتدا تورم پیدا می کند و در هفته اول در لمس سفت هستند و سپس در بافت درهم می آمیزد و طبیعی تر می شوند . ماساژ دادن این ناحیه پس از تزریق به کاهش سفتی و برجستگی کمک می کند .

عوارض استفاده از فیلر

به جز کبودی و اثر تیندال در اثر تزریق سطحی به داخل درم خطر اندکی وجود دارد . تزریق فیلر از جمله کم عارضه ترین روش درمانی برای جوانسازی پوست است که در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .

دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سارا لطفی راجعه کنید .

نکات کلیدی تزریق فیلر

  • اصلاح بیش از حد این ناحیه غیر محتمل است . مگر آن که پیش از تزریق ، چروکی وجود نداشته باشد .
  • کبودی بسیار شایع است اما به مرور زمان از بین می رود و باعث نگرانی نخواهد بود .
  • از آنجا که در ناحیه اطراف لب در امتداد گوشه دهان است ، تکنیک های تزریق جهت بالا بردن گوشه لب به بهبود نمای این چین نیز کمک می کند .

کلام آخر

داشتن مشاوره و آگاهی کامل از روش درمانی می تواند در داشتن نتیجه رضایتمند کمک شایانی به بیمار نماید . شما می توانید در این زمینه با متخصص پوست و مو تماس اصل نمایید .

پاسخ

هجده + هفده =

Call Now Button