تزریق ژل بینی

تزریق ژل بینی

یکی از روش های بدون جراحی به منظور رفع نقایص بینی استفاده از تزریق ژل می باشد . در صورتی که قصد انجام جراحی بینی را دارید بهتر است قبل از انجام جراحی یک مشاوره با متخصص پوست و مو داشته باشید زیرا ممکن است بینی شما تنها با یک تزریق ژل به شکل مطلوب خود برسد . تزریق ژل یک روش بسیار آسان است که در کمترین زمان ممکن و بدون بیهوشی عمومی انجام می گردد .

تزریق ژل بینی

تزریق ژل بینی

کاربرد تزریق ژل بینی

افرادی که بینی آن ها نقایصی همچون انحراف، قوز متوسط روی پل بینی، افتادگی بینی کم تا متوسط و اصلاح بینی پس از جراحی را می توان با تزریق ژل رفع نمود . همچنین افرادی که بینی های به صورت قلاب دارند و نیاز به اصلاح ظاهر دارند می توانند از این روش استفاده نمایند .

مزایای تزریق ژل بینی

تزریق ژل بینی به نسبت جراحی بینی هزینه بسیار کمتری را دارد و اغلب افرادی که توانایی پرداخت هزینه های گزاف جراحی را ندارند می تواند با کمترین هزینه به زیبایی مطلوب خود دست یابند .

یکی دیگر از مزایای این روش درمانی غیر تهاجمی بودن آن است که در تزریق ژل بینی تنها از چند سوزن برای تزریق ژل استفاده می شود و نیازی به باز کردن بینی ندارد .

در تزریق ژل بینی نیازی به استراحت نیست و در این روش چهره فرد کبود و پانسمان نخواهد شد و فرد می تواند تمامی فعالیت های روزانه خود را پس از تزریق انجام دهد .

مراحل تزریق ژل بینی

ابتدا با استفاده از پماد های بی حسی بینی فرد را بی حس کرده سپس بعد از مدت 15 تا 30 دقیقه مدت کمی از ژل به ناحیه مورد نظر تزریق می شود و در نهایت متخصص پوست و مو بینی شما را به منظور یکنواخت کردن مواد تزریقی ماساژ می دهد .

ماندگاری تزریق ژل بینی

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل بینی بسته به نوع مارک ژل متفاوت است و ماندگاری این روش درمانی حدودا بین یک تا دو سال و نیم خواهد بود .

عوارض تزریق ژل بینی

عوارض تزریق ژل بینی به دو دسته تقسیم می شود . برخی از این عوارض در اثر نوع تزریق و برخی دیگر جانبی است . عوارض جانبی که همانند اکثر روش های زیبایی رخ می دهد عبارتست از: تورم، قرمزی، خونمردگی، حساس شدن بینی، عفونت و آسیب دیدگی پوست بینی می باشد که این گونه عوارض موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود . اما عوارضی همچون نامتقارن بودن که در اثر تزریق نادرست رخ می دهد که به منظور پیشگیری از چنین عوارضی می توانید به متخصص پوست و مو خوب در تهران مراجعه نماید .

مراقبت های بعد از تزریق ژل بینی

به منظور پیشگیری از عفونت بهتر است از کپسول های چرک خشکن با تجویز پزشک استفاده نماید .

بعد از تزریق باید به مدت یک هفته روزانه ده لیوان آب بنوشید .

پس از انجام آن بهتر است از دست زدن و استفاده لوازم آرایشی به مدت شش ساعت بپرهیزید زیرا انجام این توصیه از بروز عفونت پیشگیری می نماید .

بهتر است پس از تزریق ژل به مدت هفت روز از خوابیدن بر روی شکم و پهلو بپرهیزید .

به مدت هفت روز استفاده از بخور و حمام داغ، سونا و جکوزی، یا هر نوع فشار به بینی اجتناب ورزید .

نتیجه گیری

تزریق ژل بینی یک روش درمانی بدون جراحی و ایمن است . در صورتی که خواهان زیبایی خود هستید و تمایل به انجام جراحی ندارید تزریق ژل بینی بهترین روش بدون جراحی به منظور رفع نقایص بینی به شمار می آید . شاید بینی شما تنها با تزریق ژل نقایص آن رفع گردد و دیگر نیازی به انجام جراحی های بینی با هزینه های گزاف نباشد . به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به متخصص پوست و مو مشورت نمایید . برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سارا لطفی مراجعه کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست در تهران مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق ژل خط خنده

مراقبت های بعد از تزریق ژل

تزریق ژل در لب

پاسخ

5 × دو =

Call Now Button