تزریق ژل در لب

تزریق ژل در لب

ژل ها که یکی از پر کننده های سازگار با بدن می باشند، با تزریق در لب ها باعث حجیم شدن لب ها و فردم دهی به آن ها می شود . لب یکی از اعضای مهم صورت می باشد و زیبایی آن می تواند تاثیر به سزایی در جذابیت چهره بگذارد ، انجام این تزریق حساسیت بسیار بالایی دارد، تزریق باید در دوز مناسبی صورت گیرد با تزریق بیش از حد ژل یا تزریق کم آن نمی توان نتایج مطلبوی را از تزریق ژل لب دریافت کرد ، این تزریق باید توسط یک پزشک متخصص در این زمینه صورت گیرد ، زیرا دارای حساسیت بالایی می باشد متاسفانه انجام این تزریق امروزه در برخی از مراکز نامعتبر با قیمت های نسبتا پایینی صورت می گیرد و در نتیجه فرد نتیجه دلخواه خود را دریافت نمی کند یا بدلیل استفاده از مواد کم کیفیت با عوارضی بعد از آن رو برو می شود . در قسمت گالری سایت می توانید نمونه کارهای مربوط به تزریق ژل لب دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو را مشاهده نمایید ، دکتر لطفی از مرغوب ترین کیفیت و بهترین برند در تزریق ژل لب استفاده می نمایند و مطلوب ترین نتایج حاصل می شود .

تزریق فیلر در لب

تزریق فیلر در لب

لازم است افرادی که خواهان انجام تزریق ژل لب هستند در ابتدا بدانند که مواد سازنده ژل لب چه موادی می باشد ژل هابه دو دسته بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم می شوند ، ژل های کوتاه مدت چون خاصیت cross link و هماهنگی لازم را با بدن دارند بعد از تزریق در ناحیه مورد نظر در جای خود کاملا پایدار هستند ، ژل های کوتاه مدت ماندگاری موقتی دارند و دو مرتبه باید تزریق در صورت نیاز صورت گیرد .

ژل های دائمی و بلند مدت از مواد پلیمری ساخته شده اند و به هیچ عنوان جذب پوست نمی شوند و ماندگاری بسیار بالایی دارند . ژل های بلند مدت ممکن است عوارضی را به همراه آورد به همین علت تزریق این ژل ها بسیار توصیه نمی شود . ژل های هیالورونیک اسید که از بدن خود انسان ساخته شده اند برای تزریق در لب بیشتر توصیه می شوند .

مزایای تزریق ژل در لب

پیشگیری از افتادگی لب

حجیم سازی و فرم دهی لب

زیبا و جذاب کردن صورت

نحوه تزریق

با توجه به میزانی که فرد تمایل دارد لب های برجسته ای داشته باشد میزان ژل توسط پزشک تعیین می شود همانطور که گفته شده این میزان نباید بیش از اندازه یا کمتر از حد معمول باشد در صورتی که میزان تزریق ژل بالا باشد ممکن است برجستگی به قدری باشد که دیگر لب متناسب با سایر اجزای دیگر صورت نباشد  و در صورتی که این میزان کم باشد فرد برجستگی دلخواه خود را دریافت نکند . بعد از بی حسی موضعی ناحیه مورد نظر با دقت بسیار بالایی این تزریق صورت می گیرد .

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

راه های ارتباطی

شماره های تماس: 021-22579305-6 – 09306907797

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

مدیریت سایت دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

پاسخ

1 × 5 =