تزریق ژل زیر چشم

تزریق ژل زیر چشم

گودی و سیاهی دور چشم از شایع ترین مواردی است که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند . گودی و سیاهی دور چشم بر روی سن و زیبایی تاثیر بسزایی دارد که با افزایش سن و برخی از بیماری ها شدت آن بیشتر می شود . گودی زیر چشم تاثیرات منفی بر روی چهره فرد دارد و غالبا سبب می شود تا چهره فرد غمگین نشان داده شود .

معمولا گودی زیر چشم به دلایل مختلفی اتفاق می افتد . به طور مثال: در اثر تحلیل رفتن بافت چربی، لاغر شدن ها بیش از حد و وراثت اتفاق می افتد . با گود شدن زیر چشم ها ناودان اشکی بیشتر به چشم می خورد .

تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم

فرآیند تزریق ژل زیر چشم

ابتدا محل تزریق با استفاده از کرم های بی حسی کاملا بی حس شده، سپس با استفاده از کانولا های بسیار ریز تزریق انجام می گردد . این روش تقریبا 15 تا 30 دقیقه به طول می انجامد و نتایج آن بلافاصله قابل مشاهده است .

ماندگاری تزریق ژل زیر چشم

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل با توجه به نوع ژل متفاوت می باشد . اما به طور معمول مدت زمان ماندگاری بین 8 تا 24 ماه خواهد بود .

چه افرادی کاندید مناسبی برای تزریق ژل زیر چشم نیستند ؟

زنان باردار و شیرده و افرادی که سابقه بیماری های خود ایمنی و بیماری های نظیر: قلبی و عروقی، سکته های مغزی، دیابت، آسم، آلرژی و … هستند بهتر است از تزریق ژل اجتناب ورزند .

شایان ذکر است،  در صورتی که قصد انجام تزریق ژل زیر چشم را دارید بهتر است در صورت داشتن سابقه هر گونه بیماری و مصرف داروها متخصص پوست و مو خود را مطلع سازید تا از بروز عوارض جبران ناپذیر بپرهیزید .

دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سارا لطفی راجعه کنید .

مراقبت های قبل از تزریق ژل زیر چشم

از مصرف داروها به ویژه داروهای مسکن و ضد التهابی، آسپرین، ویتامین E و امگا 3 یا روغن ماهی قبل از تزریق ژل جدا خودداری نمایید . بهتر است به مدت 3 تا 5 روز قبل این نوع داروها را مصرف نکنید زیرا خوردن این نوع داروها احتمال و شدت کبودی را افزایش می دهد .

مراقبت های بعد از تزریق ژل زیر چشم

پس از تزریق ژل زیر چشم از شستشو ناحیه مورد نظر به مدت سه روز اجتناب ورزید .

بهتر است از انجام فعالیت های ورزشی به مدت 24 ساعت خودداری ورزید .

به مدت سه هفته از ماساژ دادن صورت امتناع ورزید .

پس از تزریق تورم و کبودی خفیفی رخ می دهد به منظور کاهش تورم و کبودی استفاده از کمپرس سرد در روز اول ضروری است .

هزینه تزریق ژل زیر چشم

هزینه تزریق ژل زیر چشم با توجه به برخی از عوامل متفاوت خواهد بود . هزینه ها براساس نوع ژل و دستمزد پزشک مشخص می گردد . لذا قبل از معاینه حضوری و ارزیابی های لازم نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود . برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به متخصص پوست و مو مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

تزریق ژل علاوه بر اینکه بر روی زیبایی تاثیر بسزایی دارد، به منظور پیشگیری از عوارض پیری بسیار موثر است . در صورتی که خواهان زیبایی بدون جراحی و بیهوشی هستید تزریق ژل یکی از موثرترین و بهترین روش های زیبایی به شمار می آید که نتیجه آن بلافاصله قابل مشاهده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست در تهران مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق ژل بینی

تزریق ژل خط خنده

تزریق ژل در لب

پاسخ

شانزده − 4 =