تزریق ژل و عوارض آن

تزریق ژل و عوارض آن

تزریق ژل یا تزریق چربی روشی غیر تهاجمی و سریع برای اصلاح عیوب صورت است که امروزه افراد زیادی برای افزايش حجم لب، گونه، چانه از بین بردن جای جوش ، رفع خط اخم و خط خنده ، رفع چین و چروک پوست و جوان سازی به سمت آن سوق پیدا کرده اند.

با استفاده از این روش پوست شاداب تر به نظر می رسد و همچنین چین و چروک صورت مثل خطوط لبخند وخطوط اطراف لب و قسمت تحتانی بینی برطرف می شود.

تزریق فیلر لبروش های جراحی زیادی برای اصلاح نواقص صورت وجود دارد، اما در صورتی که خواهان انجام روش های بدون جراحی هستید تزریق ژل مناسب ترین روش زیبایی کم خطر به شمار می آید . تزریق ژل بعد از انجام تزریق بوتاکس (تزریق ژل برای رفع چین و چروک های عمیق تر) پر کاربردترین روش زیبایی در جهان شناخته شده است .

تزریق ژل یکی از روش های زیبایی بدون عارضه می باشد که بسیار بهتر و کم خطرتر از جراحی های زیبایی به شمار می آید . جراحی زیبایی صورت می تواند باعث تخریب بافت صورت و نازیبایی بیشتر شود و مشکلات بیشتری را برای فرد به همراه داشته باشد به همین منظور در صورتی که خواهان زیبایی هستید بهتر است قبل از انجام هر روش زیبایی به خوبی در خصوص آن روش و پزشک آن اطلاعات کسب نمایید .

از جمله عوارض ناشی از تزریق ژل

گاهی اوقات تزریق ژل می تواند منجر به بروز برخی از عوارض شود . لازم ذکر است که عوارض تزریق ژل به دو دسته تقسیم بندی می شود . عوارض جانبی و عوارض ناشی از نوع ژل و نوع تکنیک تزریق می باشد .

اما عوارض جانبی که در تمامی روش های زیبایی رخ می دهد نظیر: تورم، کبودی و قرمزی نیست می باشد که این عوارض موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود و جایی هیچ گونه نگرانی نیز نخواهد بود .

فیلرهایی که محلول خالص نیستند حاوی ذراتی هستند که به مرور زمان و با حرکات صورت و افزایش سن تجمع پیدا کرده و در نهایت بصورت یک توده در می آیند و ممکن است جهت خارج سازی نیاز به جراحی باشد و حتی می تواند موجب جوش زدن پوست شود . از دیگر عواملی که ناشی از نوع مارک ژل می باشد عبارت است از: حساسیت و تخریب پوست است .

دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سارا لطفی راجعه کنید .

در صورتی که تکنیک تزریق ژل به درستی انجام نگردد می تواند موجب عدم قرینه سازی شود و جابجایی فیلر از محل اصلی و فلج موقت عضلات ناحیه خاص در صورت رخ می دهد .

لذا در صورتی که خواهان انجام تزریق ژل هستید حتما قبل از انجام آن در مورد پزشک و نوع ژلی که استفاده می کند تحقیق و مشورت نمایید . به منظور پیشگیری از بروز چنین عوارضی بهتر است به متخصص پوست و مو مراجعه نمایید .

نتایج و ظاهر شما

نتایج دائمی نیست و نیاز به تزریق مجدد ژل دارد به همین منظور در صورتی که تزریق مجدد انجام نشود به حالت اولیه باز می گردد. تزریق ژل یک روش زیبایی کاملا بی عارضه است که هیچ گونه خطراتی را برای فرد به همراه نخواهد داشت .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست در تهران مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق ژل زیر چشم

ماندگاری تزریق ژل

تزریق ژل خط خنده

گالری دکتر سارا لطفی

پاسخ

بیست + 10 =