جوانسازی صورت با هایفوتراپی

جوانسازی صورت با هایفوتراپی

صورت هر فرد نماد شخصیت و هویت اوست تمامی احساسات، افکار و حالات روانی ما در چهره نمایان می شود . سن و سال تاثیر مستقیم در تغییر صورت هر فرد دارد. روش های مختلفی برای جوانسازی صورت انجام می شود . یکی از جدیدترین روش ها برای رفع چین و چروک های سطحی و عمیق صورت استفاده از روش هایفوتراپی است در ادامه ی مقاله به بحث در مورد شیوه ی انجام این کار و عوارض این دستگاه می پردازیم .

جوانسازی صورت با هایفوتراپی

جوانسازی صورت با هایفوتراپی

جوانسازی صورت بدون جراحی

هایفوتراپی (HIFU) مدرن ترین روش سفت کردن و جوانسازی صورت بدون استفاده از عمل جراحی می باشد.

هایفوتراپی در واقع جوانسازی صورت با استفاده از امواج اولتراسوند (مثل امواج سونوگرافی) است . روش هایی مثل لیزر و آر اف فرکشنال سوزنی که برای جوانسازی صورت انجام می شدند و  نهایتا می توانستیم 2.5 تا 3 میلیمتر وارد پوست شویم ولی با آمدن تکنولوژی هایفوتراپی توانایی دسترسی به بافت های زیرین پوست از جمله بافت نگه دارنده ی صورت را داریم. در روش هایفوتراپی پوست به اندازه ی نیم سانت کشیده می شود. این روش یک روش پیشگیری کننده از افتادگی بعدی صورت است چرا که بعضی از ژن ها در پوست هستند که باعث افتادگی زودرس می شوند و این دستگاه می تواند از این افتادگی جلوگیری کند و در صورت فرد حالت جوانی به وجود بیاورد. سنین بین 40 تا 50 سالگی بهترین زمان برای انجام هایفوتراپی است.

روش انجام هایفوتراپی

هایفوتراپی یا امواج صوتی متمرکز با توان بالا سبب سفت شدن و لیفت قابل توجه پوست می شود و یک روش کاملا غیر تهاجمی برای لیفت پوست، لیفت گونه و زاویه فکی و بهبود شلی گردن می شود . امواج اولتراسوند متمرکز در سه عمق 1.5، 3 و 4.5 میلی متری پوست تاثیر می گذارد .

تاثیر امواج اولتراسوند در عمق 1.5 و 3 میلی متری باعث کلاژن سازی در سطح و عمق درم و تاثیر در عمق 4.5 میلی متری باعث لیفت عضله می شو د . کلاژن های پیر در مواجه امواج اولتراسوند قطع قطع شده و توسط سلول های ایمنی بدن از بین می روند سپس پوست وارد فاز تکثیر شده و سلول های کلاژن ساز شروع به ساخت کلاژن جدید می کند .

دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

مزیت هایفوتراپی

  • چون در این وسیله از امواج فراصوت استفاده می شود برای همین اصلا عوارض جانبی ندارد .
  • مزیتی که این روش دارد عدم نیاز به تکرار مجدد است.
  • استفاده از این روش درد ندارد.
  • به هیچ عنوان عارضه ی سوختگی ایجاد نمی کند.
  • عوارض جانبی برای بدن ندارد.
  • احتیاجی به بی حسی نیست.
  • مراقبت های بعدی خاصی هم لازم ندارد.
  • پوست صورت کمی متورم و قرمز شده و بعد از چند ساعت به صورت کامل برطرف می شود.
  • بهتر از در یک هفته ی اول میوه و سبزیجات تازه مصرف شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست در تهران مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی :

درمان سیاهی دور چشم

لیزر موهای زائد

جوانسازی پوست

پاسخ

18 + نوزده =