جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال

جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال

پوست سالم و زیبا تاثیرات زیادی در زیبایی و جذابیت افراد دارد . بیشتر افراد با بالا رفتن سن خود و ورود به دوره میانسالی به دلیل عوامل محیطی و طبیعی تغییراتی در پوستشان ایجاد می شود، که برای بسیاری از افراد آزار دهنده است . امروزه راه های مختلفی برای رسیدن به پوستی زیبا و جوان وجود دارد اما یکی از بهترین و موثرترین روش های بدون جراحی جوانسازی پوست با استفاده از لیزر فرکشنال می باشد که این روش درمانی می تواند به افراد برای داشتن پوست زیبا و جوان کمک نماید . لیزر فرکشنال یک روش جدید در جوانسازی پوست به شمار می آید . برای آشنایی با این روش جوانسازی پوست با ما همراه باشید .

جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال

جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال

همه چیز در مورد لیزر فرکشنال

لیزر فرکشنال یک فرصت طلایی و بی نظیر برای متخصص پوست و مو ایجاد می کند که بتواند با دقت بالا با استفاده از همزمان لیزر برش، تخریب و انعقاد بافت را ایجاد نماید .

لیزر فرکشنال استاندارد طلایی برای جوانسازی پوست و درمان اسکار به شمار می آید و با توجه به پیشرفت روزافزونی که در مورد این دستگاه صورت گرفته است قابلیت اسکنر به این دستگاه افزوده شده است که باعث می شود التهاب و همچنین عوارض احتمالی ناشی از لیزر به حداقل برسد .

فرآیند جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال

انرژی لیزر فرکشنال توسط گاز  CO2 موجود در دستگاه تولید می شود، با این روش پرتو لیزر منسجم به هزاران پرتویی لیزری کوچک تقسیم می شود و این پرتوهای کوچک با قدرت بالا به درون لایه های عمیق پوست نفوذ می کند . سپس پوست به طور خود به خود با تولید کلاژن در نواحی که لیزر تابانده شده است، شروع به بازسازی خود می نماید تا پوستی جوان و تازه را جایگزین کند .

لیزر فرکشنال علاوه بر جوانسازی پوست سبب بازسازی پوست، تحریک کلاژن سازی، لیفت و سفتی پوست و سبب رفع چروک های ریز پوست می شود، که برای انواع مختلف پوست مورد استفاده قرار می گیرد .

تعداد جلسات درمان جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال

تعداد جلسات درمان با توجه به نوع درمان یا ضایعه، رنگ پوست و سن افراد متفاوت می باشد . معمولا تعداد جلسات درمان بین یک تا چهار جلسه می باشد . شایان ذکر است، فواصل طول دوره درمان حداقل ماهی یک مرتبه می باشد .

نحوه جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال

لیزر فرکشنال CO2 از سال 2003 مورد استفاده قرار می گیرد، نور ناشی از لیزر میکروسوراخی های را به وجود می آورد که این میکروسوراخ ها قابل تنظیم بوده و با توجه به لایه پوست می توان قطر و عمق آن را تغییر داد، معمولا ستون های میکروسکوپی در لایه ها به صورت دست نخورده باقی می ماند .

سلول های ستون های دست نخورده مناطق بهبودی میکروسکوپیک نام دارند . این روش کمک می کند تا سدی سلولی تشکیل و گسترش سلولی رخ دهد که این روند سبب می شود تا سرعت بهبود زخم افزایش یابد .

کاردبرد لیزر فرکشنال CO2

 • درمان اسکار جوش
 • درمان اسکار زخم و جراحت های پوستی
 • درمان آسیب های ناشی از نور آفتاب
 • درمان منافذ باز یا روزنه های پوستی
 • رفع تیرگی و چروک های اطراف چشم
 • کک و مک
 • رفع افتادگی پوست صورت و گردن
 • رفع لک های تیره پوست
 • رفع خال های پوست و ضایعات پوستی

اثرات جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال

اثرات لیزر فرکشنال با توجه به نوع درمان متفاوت می باشد . به طور مثال: درمان لک های سطحی پوست، منافذ باز پوست و کک و مک بعد از مدت چند هفته خود را نشان می دهد . اما اثرات درمان نظیر جوانسازی پوست و کلاژن سازی معمولا بعد از چند ماه خود را نشان می دهد .

هزینه جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال

هزینه این روش درمان به عوامل مختلفی مانند تعداد جلسات و نوع درمان متفاوت می باشد، پس قبل از معاینه توسط متخصص پوست و مو نمی توان هزینه دقیقی را معین نمود . لذا برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال به متخصص پوست و مو مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

در صورتی که خواهان جوانسازی پوست بدون جراحی هستید لیزر فرکشنال یک روش درمانی موثر است . لذا برای کسب اطلاع بیشتر در مورد این روش جوانسازی می توانید با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا آدرس اینستاگرام دکتر سارا لطفی مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست در تهران مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط با این مقاله :

جوانسازی صورت با هایفوتراپی

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

روش های جوانسازی پوست

تزریق فیلر برای جوانسازی پوست

One thought on “جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال

 1. مهران - ژانویه 5, 2019 در 11:20 ق.ظ

  سلام خسته نباشید جوانسازی با لیزر فرکشنال باعث لیفت گردن هم می شه من احساس می کنم گردن چروک داره و داره افتاده می شه خواستم ببینم می توانم با این روش گردن را هم لیفت کنم ؟ ممنون می شوم جوابم را بدهید .

  پاسخ

پاسخ

3 × یک =

Call Now Button