جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

مدت زمان مطالعه3 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست استفاده از میکرونیدلینگ می باشد . مهمترین تاثیر میکرونیدلینگ افزایش کلاژن سازی و محکم کردن پوست و به همین دلیل به طور شایع در جوانسازی برای افرادی که افتادگی و چین و چروک در آن ها خیلی شدید نیست و در فواصل سنی سی تا چهل سال از این روش استفاده می شود . در این مقاله قصد داریم به مطالبی نظیر ذیل بپردازیم .

  • هزینه میکرونیدلینگ
  • معایب میکرونیدلینگ
  • مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ
  • میکرونیدلینگ برای جای جوش
  • میکرونیدلینگ ابرو
  • دوره نقاهت میکرونیدلینگ؟
  • قیمت دستگاه میکرونیدلینگ صورت
جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ چیست ؟

میکرونیدلینگ سبب کلاژن سازی پوست می شود در این روش با تحریک سطح پوست می توانیم آسیب های پوستی را ترمیم نماییم . در میکرونیدلینگ از سوزن های بسیار ظریفی جهت درمان آسیب های پوستی و تحریک کلاژن سازی استفاده می شود .

یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست استفاده از میکرونیدلینگ می باشد . دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

تعداد جلسات درمان میکرونیدلینگ

تعداد جلسات درمان بسته به نوع آسیب پوستی مشخص می شود و معمولا بین چهار تا پنج جلسه نیاز است و جلسات با فواصل هر ماه یکبار باید انجام شود و نتایج نسبتا خوبی دارد .

هزینه میکرونیدلینگ

هزینه میکرونیدلینگ بعد از معاینه و نوع درمان مشخص می شود و به عوامل مختلفی نظیر: نوع درمان، تعداد جلسات درمان و ناحیه مورد نظر بستگی دارد . لذا برای کسب اطلاع از هزینه دقیق میکرونیدلینگ بهتر است به متخصص پوست و مو مراجعه نمایید .

تاثیر میکرونیدلینگ بر پوست

برای آشنایی بیشتر با  جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ روش درمانی در مورد واژه میکرونیدلینگ که نام لاتین سوزن های بسیار ریز است و ترکیبی از میکرو یعنی بسیار کوچک و نیدلینگ که همان سوزن های مخصوص انجام این عمل هستند، صحبت می کنیم. میکرونیدلینگ یک پروسه جوانسازی پوست است که با تحریک فرآیند کلاژن سازی به انواع عارضه های ناخوشایند پوستی مانند: اسکار، منافذ باز پوست، خطوط چین و چروکی پایان می بخشد. همینطور باعث منظم شدن رشته های کلاژن و الاستین در پوست های آسیب دیده می شود. این روش درمانی در حال حاضر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یکی از بهترین روش های کلاژن سازی برای پوست شناخته شده است. در قیاس با روش های دارو های شیمیایی یا جارحی روشی نسبتاٌ غیر تهاجمی است که آسیب جدی به پوست وارد نمی کند.

مراقبت های پس از میکرونیدلینگ

برای این که میزان اثر میکرونیدلینگ بر منافذ پوست افزایش یابد بهتر است پس ازاتمام آن نکات احتیاطی پس ازعمل را جدی گرفته و رعایت کنید.

حداقل تا 24 ساعت از شستشو محل مورد نظر پرهیز کنید.
تا 48 ساعت هم هیچ گونه مواد آرایشی بر روی پوست استفاده نکنید.
تا سه روزخود را درمعرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار ندهید زیرا حساسیت پوست بیشتر شده و موجب بروز التهاب و قرمزی در این ناحیه می گردد.

هزینه درمان منافذ باز پوست با میکرونیدلینگ چقدر است؟

ز آنجایی که هزینه میکرونیدلینگ بر اساس نوع و محل درمان متفاوت است نمی توانیم به صورت مشخصی قیمت واحدی ارائه دهیم اما می توانیم فاکتور های موثر در برآورد هزینه ها را در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید برنامه ریزی بودجه ای داشته باشید.

هزینه دستمزد متخصص پوست
تعداد جلسات درمان
هزینه استفاده از محلول بی حسی
میزان دسترسی شما به موقعیت مکانی مطب پزشک

drsaralotfi

پاسخ

3 − 1 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس سریع با پزشک