خط اخم را سه سوته از بین ببرید!

مدت زمان مطالعه3 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

خط اخم را سه سوته از بین ببرید!

چگونگی رفع خط اخم

آیا به دنبال برطرف کردن خط اخم هستید ؟

آیا روش های جوانسازی پوست  توسط بهترین متخصص پوست در تهران  را می دانید ؟

آیا می دانید تزریق فیلر یکی از راه های زیبایی چهره شماست ؟ در ادامه به توضیح بیشتر این موضوع و چگونگی آن می پردازیم .

رفع خط اخمتکنیک درمان خطوط اخم با تزریق فیلر

بیمار در وضعیت خمیده 45 درجه قرار می گیرد پزشک در سمت مخالف خط اخمی که می خواهد درمان شود و در بالای سر تخت می ایستد نیدل یک دومم اینچ و 30 gauge به کار می رود از اتصال محکم سوزن به سرنگ اطمینان حاصل شده هواگیری انجام می شود . اولین تزریق در بالاترین قسمت خط اخم انجام می شود نیدل با زاویه 30 درجه نسبت به پوست وارد شده به سمت پایین حرکت داده می شود تا تمام طول نیدل وارد بافت گردد. با فشار ثابت و آرام سرنگ همزمان با بیرون کشیدن تدریجی نیدل تزریق فیلر به روش خطی به عمق میانی درم انجام می شود . اگر تزریق دوم لازم شود نقطه تزریق به اندازه طول یک سوزن پایین تر از محل تزریق اول خواهد بود و مانند توضیحات قبلی انجام خواهد شد . خطوط اخم به طور معمول به لترال زاویه دار می شوند و مسیر تزریق در هر فرد از خطوط اخم خاص آن بیمار پیروی می کند . با گذاشتن دو انگشت شست در دو لبه خط اخم محل تزریق را فشار می دهیم تا فیلر کاملا درون خط اخم شکل بگیرد. با تغییر محل و تکرار مراحل فوق تزریق فیلر را برای سمت مقابل صورت انجام می دهیم .

نتایج انجام فیلر

نتیجه بلافاصله پس از انجام درمان قابل مشاهده است.

ماندگاری در تزریق فیلر  

اصلاح خط اخم 9 ماه تا یک سال بعد از درمان دوام دارد . درمان های بعدی با فیلر زمانی که حجم فیلر به طور واضح کاهش یافته و خطوط اخم دوباره ظاهر می گردند ، توصیه می شود .

پیگیری و درمان

بیماران چهار هفته پس از درمان مجددا ارزیابی می شوند . کبودی ، تورم ، قرمزی و تندرنس مانند توضیحات گذشته درمان می شوند . خط اخم مقاوم ممکن است در اثر کمبود حجم باشد درمان با فیلر اضافی در این مورد ممکن است لازم شود به طور معمول حجم های کم 1/. ال 2/. سیسی نتیجه مطلوب را حاصل می کند .

خطوط اخم دینامیک درمان ترکیبی با سم بوتولینوم ممکن است برای رسیدن به بهترین بازسازی خطوط اخم با عضلات هیپردینامیک لازم شود .

دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سارا لطفی راجعه کنید .

کلام آخر

تزریق فیلر یکی از راه های جوانسازی به شمار می رود که به خاطر موفق بودن در نتیجه ، محبوبیت زیادی یافته است . البته باید دقت شود انجام تزریق فیلر توسط متخصص پوست انجام شود . لذا لازم است در صورت علاقه مند بودن حتما به متخصص مربوطه مراجعه نمایید . داشتن تبحر و تجربه پزشک می تواند در نتیجه تاثیر بسیاری داشته باشد .

drsaralotfi

پاسخ

ده + چهارده =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس سریع با پزشک