روش های جوانسازی پوست

روش های جوانسازی پوست

جوانسازی پوست امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد و افراد بسیاری اعم از مرد و زن خواهان جوانسازی و شادابی پوست خود هستتد، چروک های ریز و درشتی که در پوست ایجاد می شود، از نشانه های پیری و افزایش سن می باشد که امروزه به راحتی می توان با روش های جوانسازی پوست که شامل تزریق چربی، تزریق بوتاکس، تزریق ژل، هایفوتراپی ، لیزر فرکشنال co2 ، سابسیژن، میکرونیدلینگ و میکرودرم ابریژن می شود به راحتی چین و چروک های روی پوست را که بدلیل افزایش سن بوجود آمده است و جای اسکار و جوش را از بین برد و ظاهر شاداب و جوانی را در پوست ایجاد کرد.

روش های جوانسازی پوست

روش های جوانسازی پوست

هر یک از این روش ها مزایای خاص خود را دارد برای انتخاب یک روش مناسب در ابتدا باید متخصص پوست معاینات لازم را انجام دهد و عمق چین و چروک و اسکار های روی پوست را بررسی کند تا بتواند یک روش مناسب انتخاب نماید ، برخی از افراد تصور می کنند که تنها راه از بین بردن چین و چروک روی صورت تزریق بوتاکس می باشد ، یعنی در واقع در بین عموم مردم این روش جوانسازی پوست بیشتر شناخته شده است . در این مقاله در رابطه با روش های جوانساز ی پوست توضیحاتی داده می شود تا با آشنایی این روش ها بتوانید نتایج خوبی را از جوانسازی پوست خود دریافت نمایید .

تزریق بوتاکس

همانطور که گفته شده یکی از روش های جوانسازی پوست که امروزه برای رفع چین و چروک روی پوست بسیار مورد استفاده قرار می گیرد تزریق بوتاکس است که در بین عموم مردم بیشتر شناخته شده است، تزریق بوتاکس با فلج موقت عضلات باعث از بین رفتن چین و چروک می شود، زمانی که عضلات توانایی حرکت خود را از دست می دهد چین و چروک ایجاد شده رفع می شود . تزریق بوتاکس برای از بین بردن خطوط پیشانی و خطوط مابین دو ابرو گزینه بسیار مناسبی می باشد

تزریق چربی

علاوه بر تزریق بوتاکس می توان از تزریق چربی برای رفع چین و چروک پوست استفاده کرد ، تزریق چربی نسبت به تزریق بوتاکس کمی مهاجمی تر می باشد ، زیرا در این روش از چربی خود فرد استفاده می شود بنابرین نیاز است از سایر نقاط بدن مانند شکم و پهلو چربی گرفته شود ، این روش نسبت به روش های دیگر بسیار مطمئن تر می باشد.

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن به منظور پاکسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد ، دستگاه مورد استفاده در این روش شامل کریستال‌های اکسید آلومینیوم می باشد که بروی پوست پاشیده می شود و بعد از پاسکازی پوست با قدرت مکش از روی پوست جمع می شود .

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

راه های ارتباطی

شماره های تماس: 021-22579305-6 – 09306907797

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

مدیریت سایت دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

پاسخ

شانزده + شش =