سوالات متداول لیزر موهای زائد

مدت زمان مطالعه2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

سوالات متداول ورایج پیرامون لیزرموهای زائد

موهای زائد معضلی است که خانم ها را دچار نگرانی و دلهره می کند و باعث روی آوردن خانم ها برای از بین بردن موهای زائد به روش های مختلف می شود مانند استعمال مواد شیمیایی، ژیلت، یا روش های قدیمی دیگر. یکی از روش های مدرن وامروزی برای رهایی از موهای زائد بدن استفاده ازاشعه دستگاه لیزر است، که زیبایی در خانم ها  را افزایش می دهد.

سوالات متداول لیزر موهای زائد

سوالات متداول لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد بدن چیست؟

لیزر موهای زائد بدن عبارتند از استفاده از دستگاه لیزر برای خلاص شدن از موهای زائد بدن یک فرد است. بطوری که اشعه لیزر را در جایی که موی زائد رشدونمو کرده  پخش می کنند تا موهای زائد آن قسمت از بین برود.

فایده از بین بردن موهای زائد با لیزر چیست؟

روش استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد در بدن یک فرد باعث شادابی آن قسمت،  لطافت،  نرمی وعدم رشد سریع ومجدد درآن قسمت را دارد برعکس روش های تقلیدی سابق که خانم ها آن را انجام می دادند.

چه پوستی کاندیدای لیزر است؟

نوع پوست خاصی  برای انجام  لیزر تعیین نشده است حتی درعمل لیزربرای  موهای زائد نوع  پوست مهم نیست.  ریز یا درشت بودن موی بدن هم جزء عواملی نیست که در هنگام لیزرایرادی ایجاد کند. با این حال بعضی از پزشکان  معتقدند لیزربر روی  پوست تیره زودتر از پوست روشن تاثیر می گذارد.

آیا عمل لیزر موهای زائد همیشگی است؟

بعضی از خانم ها تصور می کنند که لیزر تنها راه حل مناسب برای خلاص شدن همیشگی از موهای زائد است اما لیزر راه حلی موقت برای خلاص شدن از موهاست، تنها تفاوتش با دیگر روش ها در این است که باعث رشد کند تر، ریز و لطیف مو در آن قسمت می شود.

آیا لیزر موهای زائد بدن دردناک است؟

نقل قول های زیادی پیرامون آن گفته شده است که لیزر موهای زائد دردی ندارد اما باید گفت که  برای از بین بردن موهای زائد چون اشعه را بر آن قسمت و قسمت های حساس قرار می دهند باعث به وجود آمدن بعضی از مشکلات بعد از لیزر می شود که با مرور زمان برطرف می شود.

چگونه می توان موهای زائد را با لیزراز بین برد؟

در ابتدا باید گفت که حق طبیعی خانم هاست برای انجام عمل لیزر و کسی حق دخالت ندارد پس چنانچه تصمیم به این کاررا گرفتید باید در پی یک متخصص پوست خوب و زبردست باشید . متخصص خوب را می توان از طریق پرسمان ، پیگیری از بهترین متخصص یا دوستان جستجو کرد ، زیرا که بهترین آگاهی را در زمینه لیزرنسبت به شما دارند.

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

راه های ارتباطی

شماره های تماس: 021-22579305-6 – 09306907797

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

مدیریت سایت دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

drsaralotfi

پاسخ

پانزده − هشت =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس سریع با پزشک