قیمت تزریق ژل خط خنده

قیمت تزریق ژل خط خنده

ژل خط خنده تشکیل شده از موادی است که در بدن افراد یافت می شود و به منظور پر نمودن خط خنده عمیق به کار می رود. یکی از مواد مهم ژل خط خنده کلاژن می باشد، زیرا که ماندگاری بالایی دارد و هیچ گونه حساسیت و آلرژی برای فرد به همراه نمی آورد. ماده ای دیگر آن اسید هیالورونیک می باشد که در بافت همبند و به طور طبیعی دیده می شود. این ماده انعطاف پذیر می باشد. هر چه که سن افراد بالا رود میزان کلاژن و اسید هیلالورونیک کاهش می یابد در نتیجه پوست  لب به صورت شل و افتاده ظاهر می شود. امروزه برای جوانسازی پوست صورت و لب، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق چربی، لیزر و… انجام می شود که هیچ گونه عوارض جانبی به همراه ندارد.

قیمت تزریق ژل خط خنده

ژل بهتر است یا بوتاکس؟

تزریق ژل به صورت در قسمت های تحتانی و برای چین و چروک های استاتیک مناسب تر می باشد و تزریق بوتاکس برای قسمت فوقانی و چین و چروک های دینامیک بیشتر به کار می رود. اما گاهی ترکیب این دو در چهره به صورت هم زمان انجام می شود که متخصص پوست ابتدا به رفع خط اخم با تزریق بوتاکس اقدام می کند و سپس بعد از دو هفته تزریق ژل را تجویز می نماید، شایان ذکر است که متخصص پوست با تجربه می تواند به صورت هم زمان و در یک جلسه این پروسه را انجام دهد. قیمت هر کدام از این مواد بسته به کیفیت مواد مصرفی و ماندگاری آن دارد. ماندگاری ژل 12 ماه و ماندگاری بوتاکس 5 ماه می باشد.

باید ذکر کرد که انجام لیزر درمانی ، میکرودرم ابریژن و لایه برداری یا پیلینگ بطور همزمان با تزریق ژل خط خنده صورت نمی گیرد.

هزینه تزریق ژل خط خنده

بطور کلی در مطب های مجهز زیبایی قیمت و هزینه تزریق ژل خط خنده  بر مبنای نوع ، کیفیت ژل و حجم موادی که به لب تزریق  می شود، متغیر می باشد. فرد باید قبل از تزریق، ابتدا بهترین و مناسب ترین برند را به منظور تزریق ژل انتخاب نماید. برای این منظور می تواند به نمونه کارهای یک متخصص پوست خوب مراجعه کند و از میزان رضایتمندی مراجعه کنندگانش تحقیقاتی را به عمل آورد.

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

راه های ارتباطی

شماره های تماس: 021-22579305-6 – 09306907797

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

پاسخ

چهار × 4 =