لاغری با دستگاه اگزیمیا

لاغری با دستگاه اگزیمیا

دستگاه لاغری در حقیقت یک جایگزین مناسب برای افرادی است که می خواهند از روش های غیرتهاجمی برای لاغری استفاده نمایند . فردی که دوست ندارد جراحی نمایید می تواند از دستگاه های لاغری بدون بیهوشی و دوره نقاهت لاغر شوید . در این مقاله قصد داریم به مطالبی نظیر ذیل بپردازیم .

  • عملکرد دستگاه اگزیمیا
  • عوارض اگزیمیا
  • قیمت اگزیمیا
  • هزینه اگزیمیا
  • عوارض لاغری با دستگاه اگزیمیا
  • بهترین دستگاه لاغری
لاغری با دستگاه

لاغری با دستگاه

بهترین روش برای کاهش وزن از منظر متخصصان تغذیه، رژیم مناسب و فعالیت مناسب می باشد اما خیلی وقت ها پیش می آید که افراد رژیم غذایی مناسبی دارند و سالیان زیادی است که فعالیت های ورزشی انجام می دهند ولی باز بعضی از نواحی بدنشان چاق و قسمت های اضافی دارند و بهترین روش درمانی برای این افراد استفاده از دستگاه های لاغری است.

حتی برخی از افراد هستند که با وجود اینکه فعالیت های ورزشی انجام می دهند اما بعضی از نواحی بدنشان شل است و برخی از افراد پاهای سلولیتی دارند در هر دو گروه می توانند از دستگاه های لاغری استفاده نمایند . افرادی که BMI آن ها بالاتر از سی باشد از برخی دستگاه لاغری نظیر: کویتیشن نمی توانند استفاده نمایند در صورتی که دستگاه لاغری Eximia بدین صورت نیست . در صورت اینکه توصیه های پزشک به درستی رعایت شود لاغری با این دستگاه صد در صد قابل مشاهده می باشد و علاوه برلاغری سبب سفت شدن پوست می شود .

نحوه لاغری آسان با دستگاه Eximia

  • مرحله نخست: تشخیص و پیش بینی با استفاده از برنامه مای تاچ
  • مرحله دوم: فعال سازی بافت های پوستی و افزایش نفوذ پذیری پوست با استفاده از میکرودرم

میکرودرم لیفت، با لایه برداری ظریف، باعث جوانسازی و بهبود تناژ پوست می شود .

  • مرحله سوم: کاهش انتخابی سلول های چربی به وسیله لیزر

کاهش چربی ها با لیزر، روشی بسیار موثر و کارآمد است که می تواند جایگزین خوبی برای جراحی لیپوساکشن باشد .

با این روش حجم بافت چربی، به سرعت و بدون هیچ گونه عارضه جانبی، به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند .

  • مرحله چهارم: تحریک متابولیسم سلولی به صورت متمرکز و هدفمند با تکنولوژی RF

در این مرحله اکسیژن بیشتری در رگ های خونی منتقل می شود و با افزایش متابولیسم بدن، فرآیند چربی سوزی تسریع می گردد.

در این مرحله با استفاده از امواج RF، پوست وادار به تولید کلاژن و الاستین می شود که این امر، نقش بسزایی در کاهش چین و چروک دارد .

تعداد جلسات درمان لاغری با دستگاهEximia

زمانی که برای مشاوره به متخصص پوست مراجعه می نمایید در ابتدا شرح حالی از بیمار گرفته می شود سپس معاینات بالینی اولیه را انجام می دهند . با توجه به نوع چربی های فرد و بافت آن تعداد جلسات و زمان استفاده از دستگاه مشخص می شود .

دکتر سارا لطفی متخصص پوست، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

استفاده از دستگاه لاغری محدودیت سنی دارد ؟

تقریبا همه دستگاه ها برای تمام گروه های سنی مورد استفاده قرار می گیرد به جزء دستگاه کویتیشن معمولا برای  بالای بیست سال تا شصت سال مورد استفاده قرار می گیرد . بقیه دستگاه ها محدودیت سنی ندارند چون مکانیسم های خوبی دارند . استفاده از دستگاه لاغری اگزیمیا مناسب برای تمامی سنین حتی در سنین نوجوانی نیز می باشد .

لاغری با دستگاه لاغری Eximia به چه میزان تاثیر گذار می باشد ؟

سلول های چربی، سلول های حساسی هستند . مکانیسم های مختلفی در دستگاه ها استفاده شده است که کاهش سایز فقط در ناحیه مد نظر برسد و در نواحی دیگر مانند صورت تغییری ایجاد نشود . کاهش سایز در همان جلسه پیش می آید و فرد می تواند در همان جلسه کاهش سایز خود را ببیند ولی در کنار آن نیاز به فعالیت کردن و رعایت رژیم غذایی مناسب وجود دارد .

آیا استفاده از دستگاه لاغری Eximia عوارضی دارد ؟

از دهه شصت از این دستگاه ها جهت لاغری استفاده می شود و هیچ عارضه ای تا به امروز دیده نشده است .

آیا لاغری با دستگاه Eximia قابل بازگشت می باشد ؟

در صورت اینکه بیشتر از نیاز بدن خود استفاده نماید و به توصیه های پزشک خود را انجام ندهید احتمال بازگشت وجود دارد اما باید گفت لاغری با دستگاه اگزیمیا صد در صد  قابل تضمین است و فقط باید مراقبت های بعد از آن به خوبی رعایت شود تا شاهد تثبیت لاغری خود باشید .

نوع دستگاه می تواند بر روی نتیجه تاثیر بگذارد و البته تمامی دستگاه ها نظیر: دستگاه Eximia تایید شده هستند و اگر فردی که این کار را انجام می دهد نتواند آن برنامه را به خوبی اجرا کند می تواند روی نتیجه آن تاثیر بگذارد  . حداقل کاری که افراد می توانند انجام دهند این است که به متخصصان خبره پوست مراجعه نمایند تا به نتیجه خوبی دست یابید .

آیا لاغری با دستگاه Eximia منعی برای افراد خاصی ندارد ؟

دیابت و فشار خون کنترل شده منع خاصی ندارد و زنان باردار هم کلا منع هستند و از هیچ دستگاهی نمی توانند استفاده نمایند . خانم های که زایمان داشته اند بسیار علاقه مند به لاغری هستند و بهترین روش برای این گروه افراد استفاده از دستگاه لاغری می باشد و مدت زمان مناسب برای این افراد بعد از شش ماه می باشد و لاغری در این دوران با استفاده از دستگاه ها بسیار نتیجه بخش می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست در تهران مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی :

تزریق ژل خط خنده

میکرونیدلینگ

لیزر موهای زائد

سابسیژن

نظرات بسته شده است.