لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت آپوجی پلاس

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت آپوجی پلاس

در گذشته روش هایی که برای از بین بردن موهای زائد بکار گرفته می شد به هیج عنوان ایده آل نبوده و بطور دائم با بکارگیری این روش ها موهای زائد از بین نمی رفت و تاثیر گذاری آن ها بسیار موقتی بود و برخی از این روش ها به گونه ای بود که فرد درد بسیاری را باید تحمل می کرد .

روش هایی که در گذشت مورد استفاده قرار می گرفت مانند تیغ، مومک و … نتایج رضایت بخش و طولانی مدتی نداشته و باعث از بین رفتن کامل موهای زائد بدن نمی شد . امروزه برای از بین بردن موهای زائد بدن دستگاه های بر پایه تکنولوژی و نور ارائه شده اند که بکار گرفته می شود و نتایج آن ها بسیار چشم گیر از روش های سنتی می باشد .

لیزر موهای زائد بدن طرفداران بسیاری پیدا کرده است و افراد بسیاری مخصوص خانم ها خواهان استفاده از این روش می باشند تا بطور دائم از شر موهای زائد بدن خود رهایی پیدا کنند . اما لازم به ذکر است که برای دریافت بهترین نتایج باید تمامی جلساتی که برای فرد در نظر گرفته می شود به طور کامل سپری شود .

دستگاه الکساندرایت آپوجی پلاس که امروزه برای لیزر موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرد یکی از ایمن ترین دستگاه هایی می باشد که تاثیر گذاری بسیار بالایی دارد و نتایج بدست آمده با استفاده از این دستگاه بسیار ایده ال است ، طبق تحقیقاتی که در این زمینه صورت گرفته است لیزر الکساندرایت آپوجی پلاس  کم خطر ترین وموثر ترین روش برای رهایی از موهایی زائد می باشد همچنین با بکارگیری این روش فرد درد بسیار کمی را در زمان لیزر احساس می کند .

این دستگاه ساخت کشور آمریکا می باشد و یکی از جدید ترین و قوی ترین دستگاه هایی می باشد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد ، دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو با استفاده از این دستگاه لیزر موهای زائد بدن را انجام می دهند که رضایت بالایی را از مشتریان عزیز خود دریافت کرده اند نتایج بدست آمده با استفاده از این دستگاه بسیار درخشان و مطلوب می باشد .

این دستگاه دارای تائیدیه سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) و استاندارد طلایی لیزر در رفع موهای زائد و رفع ضایعات پیگمانته می باشد

کاربردهای دستگاه لیزر اپوجی پلاس

همانطور که گفته شده دستگاه لیزر اپوجی پلاس بهترین دستگاهی می باشد که امروزه برای لیزر موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرد این دستگاه کاربردهای بسیار زیادی دارد که در قسمت زیر به آن اشاره شده است

با استفاده از این دستگاه می توان با قدرت و سرعت بالایی بدون هیچ گونه عارضه خاصی حتی موهای کرک و بسیار نازک را از بین برد .

از بین بردن لک های پوستی ( ضایعات پیگمانته)

رفع لک و ضایعات پوستی که بدلیل قرار گرفتن در معرض نور خورشید ایجاد شده اند .

از بین بردن لک های پوستی که بدلیل افزایش سن بوجود آمده اند .

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

سوالات متداول در رابطه با لیز موهای زائد

چرا لیزر موی زاِید؟

در صورتی که مشکل موی زاید داشته اید و مشکلات رفع آن را تجربه کرده باشید وحالا یکبار هم لیزر را امتحان کرده اید،آنقدر تفاوت برایتان آشکار است که جواب این سوال را می دانید،لیزر موی زاید صورت وبدن ،زندگی شما را متفاوت خواهد کرد به قولی می تواند زندگیتان را به قبل وبعد لیزر موی زاید تقسیم کند.بعد از لیزر شما دیگر عوارض ناشی از وجود موهای ضخیم وناخواسته ، شامل جوشهای چرکی، درد وانتقال عفونت ها ومهم تر از همه بازگشت سریع موها را پشت سر خواهید گذاشت وبه دوران طلایی کم مویی پا خواهید گذاشت .

مزایای لیزر موی زاید چیست؟

١)لیزر موی زاید برخلاف سایر روشها باعث حذف تدریجی موها خواهد شد

٢)عوارض کمتری دارد

٣)با لیزر موی صورت وبدن شما ظاهر بهتری پیدا خواهید کرد

٤)لیزر باعث اتلاف وقت کمتری خواهد شد.

بهترین لیزر موى زائد کدام است؟

یکی از سردرگمی های جدید برای جویندگان لیزر موی زاید انتخاب مرکز لیزر مناسب و دستگاه لیزر مناسب در میان خیل عظیم مراکزلیزر بعضا غيرمجاز وتنوع دستگاههای موجود است، وحالا سوال این است چطور می توانیم از مجاز بودن مرکز لیزر و موثرترين  دستگاه ليزر اطلاع واطمینان حاصل کنیم ونکات مهم در این رابطه این است که حتما باید مرکز تحت نظر متخصص پوست باشد وتوجه کنیم دستگاه دارای تاییدیه سازمان غذا وداروی آمریکا باشد ونکته مهم دیگر مشاوره گرفتن از پزشک برای انتخاب دستگاه وانرژی مناسب برای پوست شما ست، در حال حاضر لیزرهای آمریکایی بخصوص آپوجی بهترین اثربخشی را دارند وبا تعداد جلسات کمتر بیشترین اثر را خواهند داشت.

قبل از لیزر موهای زائد چه اقداماتی باید صورت گیرد ؟

1)قبل از لیزر حداقل 4 هفته از روشهای کندن مو که ریشه را دستکاری می کنند اجتناب کنید

2)از آفتاب گرفتن حداقل 3-4 ماه قبل انجام لیزر اجتناب کنید.

3)در صورت موهای زاید از عدم اختلال هورمونی خود مطمین شوید.

4)ناحیه مورد نظر عاری از هرکرم وعطری باشد.

5)در صورت وجود هر ضایعه پوستی در ناحیه پزشک را مطلع کنيد.

6)از عدم باردارى خود اطمينان حاصل كنيد.

7)روز قبل از ليزر موهارا شيو كنيد .

مراقبتهای بعداز لیزرموهای زاید به چه صورت می باشد ؟

1)بلافاصله بعد از لیزر ،کرم ترمیم کننده استفاده کنید.

2)استفاده از ضد آفتاب فراموش نشود.

3)در صورت سابقه تبخال تناسلی ولب باید از داروی ضد ویروس استفاده کنید.

4)شستن با آب منعی ندارد اما در بيست وچهار ساعت اول کیسه ولیف نکشید.

5)از مواجه با آفتاب شدید خودداری کنید .

6)در صورت قرمزی والتهاب شدید پزشک خودرا در جریان بگذارید.

آیا لیزر موی زائد عوارض دارد ؟

شایعترین عارضه لیزر موهای زاید ؛احتمال سوختگی پوست است که بیشتر در پوست های تیره و در صورت عدم رعایت درجه مناسب برای پوست فرد مورد نظراست.كه البته خوشبختانه اغلب موارد تيرگى هاى بعد ليزر قابل درمان است .

 آيا ليزر سرطان زاست؟

خير تاكنون هيچ مدركى دال بر سرطان زا بودن ليزر موى زايد ارائه نشده است .

آيا ليزر زيربغل بر غدد لنفاى تاثير مى گذارد؟

خير بهيچ وجه نور ليزر بيشتر از چند mm داخل پوست وتا حد فوليكولهاى مو فراتر نمى رود وهيچ اثر مخربى بر غدد لنفاوى وارگانهاى داخلى ندارد.

آيا ليزر موى زائد دردناك است؟

باوجود متفاوت بودن آستانه درد در افراد مختلف درصدى از سوزش در افراد مختلف طبيعى است .

تعداد جلسات لازم براى ليزر مو  به چه صورت است ؟

بطور متوسط ٦جلسه ليزر نياز است اما در افراد مختلف ونواحى مختلف پوست تعداد جلسات متفاوت است .

بعد از لیزر چه موقع می توان آفتاب گرفت؟

بهتر است حداقل تا٣ماه بعد از آفتاب گرفتن ويا سولاريوم ليزر موى زائد به تاخير بيافتد.

در چه كسانى نبايد ليزر انجام داد ؟

١)در افراد با صرع كنترل نشده

٢)در صورت ابتلا به بيمارى عفونى در ناحيه مورد نظر مثل تبخال يا زگيل

٣)در صورت وجود بعضى بيماريهاى خاص پوستى مثل لوپوس و ويتيليگو (لك وپيس)

٤)در افراد با آفتاب سوختگى شديد

٥)در صورت باردارى

٦)مصرف همزمان بعضى داروها كه حساسيت به نور ايجاد مى كنند ،در گذشته بر عدم مصرف رواكوتان تاكيد زيادى مى شد كه امروزه در مقالات جديد مصرف آن بلا مانع است

ليزر در ترانس ها به چه صورت است؟

امروز با افزايش تعداد افراد ترانس وازادى نسبي آنها در انتخاب جنسيت خود ،نياز به ليزر در اين افراد بيشتر شده است كه بعضى از مراكز به دليل مسائل قانونى از ليزر آنها اجتناب مى كنند وبه نظر مى رسد قوانين در اين مورد زياد شفاف ومشخص نيستند اما ازانجا كه آقايان هم حق انتخاب ليزر مو رادارند بنظر نمى رسد ليزر براى آنها منع قانونى داشته باشد.

آيا نوع خنك كننده هم در اثر بخشى و درجه امنيت ليزر موثر است ؟

بله ،خنك كننده ها از اجزا مهم هر دستگاه ليزر هستند كه از هدف قرار گرفتن ملانين هاى اپيدرم وسوختگى جلوگيرى مى كنند واما در ميان انواع كولينگ ها اير كولينگ بى خطرترين وموثرترين نوع سرد كننده است كه همزمان با ليزر پوست را خنك مى كند.

سن مناسب براى ليزر چه سنى است ؟

در مورد ليزر موهاى زائد هيچ محدوديت

راه های ارتباطی

شماره های تماس: 021-22579305-6 – 09306907797

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

مدیریت سایت دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

پاسخ

دو × پنج =

Call Now Button