مدت زمان هر جلسه هایفوتراپی

هایفوتراپی

برای از بین بردن افتادگی و شلی پوست صورت روش های بسیاری مطرح شده است، که جراحی لیفت صورت موثر ترین روش می باشد اما این روش کاملا تهاجمی می باشد و برخی از افراد از انجام دادن آن هراس دارند ، هایفوتراپی جدیدترین تکنولوژی برای جوانسازی پوست صورت و رفع افتادگی و شلی پوست صورت می باشد که هیچ گونه عارضه ای ندارد و روشی کاملا ایمن و بدون تهاجم می باشد که در یک جلسه یک ساعته بصورت سرپایی انجام می گیرد بدون اینکه بیمار تحت بی هوشی یا بی حسی موضعی قرار گیرد و پوست صورت لیفت داده می شود و افتادگی و آویزانی پوست صورت برطرف می شود. این روش مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا FDA می باشد، در اين روش از امواج متمركز اولتراسونيك استفاده می شود و تاثير آن برلايه ی فيبری عضلانی صورت است.

هایفوتراپی

هایفوتراپی

کاندیدای مناسب هایفوتراپی

معمولا خانم های میانسلی که بدلیل افزایش سن پوست صورت آن ها حالت افتاده و آویزان پیدا کرده است کاندیدای مناسبی برای هایفوتراپی هستند، افرادی که از جراحی لیفت صورت که تهاجمی می باشد هراس دارند می توانند با هایفوتراپی مشکل خود را برطرف نمایند .

نتایج هایفوتراپی

بعد از هایفوتراپی لیفت ابروها، گونه و خط فک را می توان به صورت واضح مشاهده کرد، با استفاده از این روش چین و چروک های صورت و عمق خط خنده و خط اخم کاهش می یابد، تا حدودی افتادگی و شلی پوست گردن و غبغب برطرف می شود .

چه افرادی نمی توانند از روش هایفوتراپی استفاده نمایند ؟

در خانم های بارداری و افرادی که بیماری های دیابتی و قلبی دارند هایفوتراپی توصیه نمی شود . در صورتی که در ناحیه مورد نظر که قرار است بروی آن هایفوتراپی صورت گیرد، زخم یا تبخال فعال وجود داشت هایفوتراپی در آن ناحیه انجام نمی گیرد .

هیچ گونه عارضه ای بعد از لیفت صورت با هایفوتراپی بروز نمی کند ؟

همانطور که گفته شد، هایفوتراپی روش ایمن می باشد، بجز مختصر قرمزی و تورم که در ساعت های اولیه مشاهده می شود و موقتی است، هیچ گونه عارضه دیگری بعد از هایفوتراپی مشاهده نمی شود، ممکن است پوست صورت کمی لمس شود که یکی دو روزه خوب می شود و نگرانی در رابطه با این موضوع نداشته باشید .

مدت زمان هر جلسه هایفوتراپی

هر جلسه هایفوتراپی بین 30 تا 60 دقیقه طول می کشد، که فرد هیچ گونه دردی را در این مدت احساس نمی کند و کاملا راحت در حالت نشسته هایفوتراپی صورت می گیرد. در ابتدا معاینات اولیه برای بیمار صورت می گیرد در این معاینه شدت افتادگی پوست مورد بررسی قرار می گیرد، برای رفع مشکل و جوانسازی پوست شاید نیاز به یک جلسه هایفوتراپی یا بیش از یک جلسه باشد ، در صورتی که بیش از یک جلسه برای لیفت صورت با هایفوتراپی تعیین شده باشد باید تمامی جلسات تعیین شده سپری شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

راه های ارتباطی

شماره های تماس: 021-22579305-6 – 09306907797

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

مدیریت سایت دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

پاسخ

1 × 2 =