مزایای تزریق بوتاکس زیربغل

مزایای تزریق بوتاکس زیربغل

بدن به طور طبیعی عرق می کند، اما گاهی اوقات بر اثر عوامل مختلفی از جمله وراثت، طبع بدنی، هیجانات روحی و استرس ممکن است، تعریق بیش از حد باشد که آزاردهنده بوده و باید سریعاً درمان شود. آیا شما هم از تعریق زیاد کلافه و خسته شده اید؟ تعرق زیاد باعث رنجش و خجالت  شما شده است؟ آیا روش های دارویی و درمانی زیادی را برای این کار تجربه کردید؟ در این مقاله یکی از روش های مدرن و موثر را به شما برای درمان این عارضه معرفی کردیم.

بوتاکس زیر بغلبوتاکس چیست ؟

بوتاکس در واقع استفاده از نوعی سم است که توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم ایجاد می شود. بوتاکس از رسیدن سیگنال ها از اعصاب ماهیچه ها جلوگیری می کند. این روش معمولاً برای از بین بردن چروک های صورت، پیشانی و اطراف چشم به کار می روند. یکی دیگر از مواردی که امروزه برای بوتاکس خیلی کاربرد دارد، بوتاکس زیر بغل است.

بوتاکس زیر بغل

تعریق زیاد و رطوبت ناشی از آن، باعث تغییر در فلور طبیعى پوست و بروز عفونت هاى باكتریایى و قارچی خواهد شد. بدترین عامل بروز تعرق زیاد در بدن بوی بد ناشی از آن است و ممکن است در زندگی فردی یا اجتماعی اثر بگذارد. تزریق بوتاکس در درمان تعریق نقش مهمی دارد و باعث از بین رفتن مشکلات ذکر شده می شود.

چگونه بوتاکس زیر بغل انجام می شود؟

قبل از انجام تزریق محل هایی که بیش از حد تعریق صورت می گیرد, علامت گذاری شده و سپس تزریق صورت می گیرد. معمولاً ماندگاری این تزریق بین 4 تا 6 ماه می باشد. به طوري كه میزان تعريق باقى مانده، با درمان دارويى موضعى قابل كنترل خواهد بود. یکی از ویژگی های مثبت این تزریق به نسبت ناحیه های دیگر نداشتن عوارض برای فرد مراجعه کننده می باشد.

اعمال بوتاکس زیر بغل

بوتاكس ارتباط اعصاب محرك سمپاتيك با غدد عرق را قطع می کند و در نتیجه مانع از ترشح عرق مى‌شود. در بسیاری از موارد انجام این تزریق آنقدر موثر است که باعث خشکی کامل زیر بغل خواهد شد که این موضوع برای مبتلايان به تعريق بيش از حد كه مدت‌های زیادی خصوصاً در فصل های گرم سال، از احساس خيسى زیربغل خود، آزرده خاطر هستند، بسيار رضايت‌بخش خواهد بود.

بوتاكس دقیقاً در ناحیه عميق درم، جايى كه غدد عرق قرار دارند، تزريق می شود. تعداد تزريق های صورت گرفته بستگى به وسعت ناحيه دارد؛ که به شکل متوسط در هر سانتى‌متر مربع پوست يك تزريق انجام مى‌شود.

بوتاکس به طور عمده باعث فلج موقت عضلات می شود، صورت و دست، از جمله قسمت هایی هستند که شامل یک گروه بزرگ اعصاب، تعدادی از شریان های ضروری هستند. برای تزریق بوتاکس زیر بغل، ابتدا باید تحت نظر پزشک متخصص مورد بررسی قرار گیرد. دکتر سارا لطفی متخصص پوست با استفاده از متدهای نوین و درمانی مجهز استفاده می کند و از بروز عوارض در آینده جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

بوتاکس زیر بغل چند بار انجام می شود؟

قبل از تصمیم گیری برای استفاده از موثرترین راه که تزریق بوتاکس می باشد؛ باید در نظر بگیرید که این روش درمانی برای تعریق بیش از حد است؛ در واقع با تزریق آن نشانه‌هایی از این بیماری با مرور زمان از بین خواهند رفت و امکان بازگشت حداقل تا 6 ماه وجود ندارد. برای حفظ و ماندگاری این شرایط باید تزریق را به طور مرتب سالی 1 بار با فاصله زمانی بین ۷ تا ۱۶ ماه تکرار کنید تا نتیجه دلخواه خود را به دست آورید.

پاسخ

4 × چهار =