میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن

با گذر زمان، افزایش سن و قرار گرفتن پوست در معرض عواملی مانند آلودگی، تابش نور خورشید و سایر اشعه های دیگر ، پوست شادابی و زیبایی خود را از دست می دهد . میکرودرم ابریژن یکی از روش های می باشد که می توان در این روش جوانسازی پوست را با استفاده از مواد معدنی ( پودر اکسید آلومینیوم ) انجام داد .

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن

کریستال های ریز موجود در پودر اکسید آلومینیوم باعث می شود که بافت های مرده پوست با سایش پوست از بین برود و فرآیند ترمیم پوست صورت گیرد . با استفاده از یک دستگاه مخصوص در جهت های مختلف پودر اکسید آلومینیوم بروی پوست پاشیده می شود و مکش این پودر از روی پوست توسط همان دستگاه صورت می گیرد . هیچ گونه عارضه ای بعد از این روش بروی پوست مشاهده نمی شود تنها ممکن است قرمزی مختصری در ساعت های اولیه مشاهده شود که رفع می شود .

موارد مورد استفاده میکرودرم ابریژن

جوانسازی پوست ( رفع چین و چروک های سطحی پوست، توجه نمایید که روش جوانسازی پوست میکرودرم ابریژن برای از بین بردن چین و چروک وخطوط عمیق گزینه مناسبی نمی باشد)

  • از بین بردن جای جوش
  • کوچک کردن منافذ باز پوستی
  • از بین بردن جوش های سر سیاه
  • درمان ترک های پوستی

تعداد جلسات درمانی میکرودرم ابریژن

بعد از یک جلسه درمانی با میکرودرم ابریژن  پوست صورت بسیار نرم و لطیف می شود ،برای دریافت نتایج بهتر از پاکسازی پوست لازم است میکرودرم ابریژن در تعداد جلسات متعددی انجام گیرد ، تعداد جلسات لازم را پزشک برای شما تعیین می کند . با 5 جلسه درمانی با فاصله 2 تا 3 هفته می توان نتایج بسیار خوبی را از میکرودرم ابریژن دریافت کرد و از شادابی پوست خود لذت کافی را برد .

نتیجه گیری

تقریبا بلافاصله بعد از اتمام میکرودرم ابریژن می توان نتایج پاکسازی پوست را مشاهده کرد ، میکرودرم ابریژن در مدت زمان کوتاهی و تنها با یک جلسه درمانی به بهبود شادابی ، جوانسازی و سلامتی پوست کمک بسیار شایانی می کند . پس از میکرودرم ابریژن پوست صاف و نرم می شود . بهترین نتایج را از میکرودرم ابریژن زمانی می توان بدست آورد که به فاصله دو یا 3 هفته میکرودرم ابریژن را تکرار کرد ، برای دریافت مشاوره های بیشتر در رابطه با پاکسازی پوست با میکرودرم ابریژن می توانید مشاوره های لازم را از دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو دریافت نمایید .

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

راه های ارتباطی

شماره های تماس: 021-22579305-6 – 09306907797

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

مدیریت سایت دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

پاسخ

1 + سه =

Call Now Button