جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

میکرونیدلینگ یکی از همان راهکار های است که بنا بر میزان اثر بخشی خود د رمان منافذ باز پوست بسیار مورد استفاده قرار می دهد و بر متقاضیان انجام آن روز به روز افزوده می شود. از آنجایی که منافذ باز پوست عارضه ای بسیار ناخوشایند است روش موثر بر درمان آن همانند معجزه می تواند عمل کند. در این نوشتار قصد داریم در مورد میزان اثر بخشی میکرونیدلینگ بر منافذ پوست صحبت کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

میکرونیدلینگ

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

جالب است بدانید یکی از مهم ترین مزایای استفاده از میکرونیدلینگ بدون عوارض بودن آن است، البته چنانچه این روند در یک مطب یا کلینیک معتبر و توسط بهترین متخصص پوست انجام شود می توانید اطمینان داشته باشید که بعد از اتمام میکرونیدلینگ متوجه هیچ گونه عارضه ایی نمی شوید.

 

عوامل موثر در باز بودن منافذ پوست 

افزایش سن:

به طور کلی می توان با بالا رفتن سن پوست و دیگر اعضا بدن شروع به افتادگی و از دست دادن خاصیت قبلی شان می کنند، برخی هم در همان دوران جوانی دچار علائم پیری زودرس می شوند که با به کارگیری روش های نوینی در زمینه پزشکی و زیبایی می توانند جلوی این اتفاق را بگیرند. در نهایت با افزایش سن فرآیند کلاژن سازی کند می شود و باعث باز شدن منافذ پوست می شوند.

عوامل ژنتیکی و وراثتی:

ژنتیک یک عامل بسیار تاثیر گذار در بروز بسیاری از بیماری ها و عارضه های پوستی است، چرا که در برخی از افراد مشاهده است که به صورت روتین منافذ باز بیشتری نسب به سایر افراد در روی پوست صورت خود دارند و از جمله موارد غیر قابل اجتناب می باشد.

پیشگیری بهتر از درمان

این امر در باز شدن منافذ پوست بسیار صدق می کند و راهکار های پیشگیری از باز شدن منافذ پوست، شامل موارد زیر می باشد:
• شست و شوی مداوم پوست صورت و استفاده از مواد شوینده معتبر برای آلودگی زدایی پوست
• با انواع لایه بردار ها می توانید به طور روزانه تمامی سلوله ای مرده انباشته شده روی پوست تان را از میان بردارید.
• یکی دیگر از روش های پیشگیری مصرف غذاهای سالم با غالب میوه و سبزیجات، زیرا پروتئین و ویتامین ها باعث بهبود پوست می شوند.

آیا انجام میکرونیدلینگ عوارضی هم به دنبال دارد؟

جالب است بدانید یکی از مهم ترین مزایای استفاده از میکرونیدلینگ بدون عوارض بودن آن است، البته چنانچه این روند در یک مطب یا کلینیک معتبر و توسط بهترین متخصص پوست انجام شود می توانید اطمینان داشته باشید که بعد از اتمام میکرونیدلینگ متوجه هیچ گونه عارضه ایی نمی شوید.

هزینه درمان منافذ باز پوست با میکرونیدلینگ چقدر است؟

ز آنجایی که هزینه میکرونیدلینگ بر اساس نوع و محل درمان متفاوت است نمی توانیم به صورت مشخصی قیمت واحدی ارائه دهیم اما می توانیم فاکتور های موثر در برآورد هزینه ها را در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید برنامه ریزی بودجه ای داشته باشید.

هزینه دستمزد متخصص پوست
تعداد جلسات درمان
هزینه استفاده از محلول بی حسی
میزان دسترسی شما به موقعیت مکانی مطب پزشک

نتیجه گیری

توجه داشته باشید که پس از اتمام عمل زیبایی تان از پزشک خود دستورات لازمه در مورد مراقبت های بعد از انجام میکرونیدلینگ بگیرید چرا که رعایت صحیح این نکات تاثیر به سزایی در موفقیت آمیز بودن عمل بر جای می گذارد. هم چنین پیش از انجام هم بهتر است آمادگی های لازمه را برای درمان منافذ باز پوستی تان از طریق میکرونیدلینگ دریافت کنید.

 

 

drsaralotfi

پاسخ

20 − چهارده =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس سریع با پزشک