هایفوتراپی

هایفوتراپی

هایفوتراپی از روش های تاثیر گذار جوانسازی پوست می باشد که ماندگاری طولانی مدتی دارد ، این روش از طرف سازمان غذا و داروی آمریکا (fda)  مورد تایید می باشد با استفاده از این روش می توان چین و چروک اطراف چشم، افتادگی پوست و چین و چروک اطراف دهان و پیشانی را از بین برد .  این روش نسبت به سایر روش ها ایمن تر می باشد و تاثیر گذاری بالایی دارد .

هایفوتراپی

هایفوتراپی

نحوه انجام هایفوتراپی

در این روش به منظور رفع چین و چروک پوست و افتادگی آن از یک دستگاه مخصوصی استفاده می شود که بروی پوست در جهت های مختلف کشیده می شود . امواج تابانده شده از این دستگاه در زیر پوست متمرکز می شود و گرمای موضعی ایجاد شده باعث از بین رفتن کلاژن های قدیمی و ساخت کلاژن جدید می شود .

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز

متخصص پوست بعد از بررسی و معاینات لازم تعداد جلسات لازم را تعیین می کند که بستگی به میزان افتادگی و چین و چروک پوست دارد ، با یک جلسه درمانی هایفوتراپی می توان مشکل افتادگی پوست را درمان کرد ، اما اگر این افتادگی شدید باید نیاز به تعداد جلسات بیشتری می باشد .

سوالات متداول در هایفوتراپی

هر جلسه هایفوتراپی چقدر زمان می برد ؟

زمان مورد نیاز برای هایفوتراپی بستگی به میزان افتادگی پوست دارد، حدود 45 دقیقه تا 1 ساعت به طور معمول هایفوتراپی طول می کشد .

سن مناسب هایفوتراپی چقدر است؟

افرادی که مشکل افتادگی پوست و چین و چروک روی پوست را دارند در هر سنی می توانند این کار را انجام دهند زیرا انجام این روش جوانسازی پوست هیچ گونه عارضه ای را به همراه نمی آورد ، اما به طور معمول افراد سنین بالا که با مشکل افتادگی و آویزانی پوست مواجه هستند بیشتر خواهان این روش هستند .

آیا برای تمامی پوست ها می توان از هایفوتراپی استفاده کرد ؟

بله، رنگ پوست در بکارگیری هایفوتراپی تاثیر چندانی ندارد و می توان در هر نوع پوست و رنگی از روش جوانسازی هایفوتراپی برای از بین بردن افتادگی  و چین و چروک پوست استفاده کرد .

بعد از انجام هایفوتراپی علائمی بر پوست باقی می ماند؟

بعد از انجام این روش هیچ گونه آثاری از لک بروی پوست باقی نمی ماند زیرا هایفوتراپی لایه عضلانی را مورد هدف قرار می دهد .

هزینه هایفوتراپی

مراجعه حضوری برای تعیین هزینه هایفوتراپی الزامی می باشد، زیرا هزینه هایفوتراپی بسیار بستگی به میزان افتادگی پوست و چین و چروک موجود روی پوست دارد ، در صورتی که افتادگی شدید باشد نیاز به تعداد جلسات بیشتری برای هایفوتراپی است . هزینه هایفوتراپی نسبت به مزایایی که دارد و نتیجه آن بسیار مقرون به صرفه می باشد می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هایفوتراپی از طریق را های ارتباطی سایت اقدام نمایید .

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

راه های ارتباطی

شماره های تماس: 021-22579305-6 – 09306907797

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

مدیریت سایت دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

پاسخ

سه + یازده =

Call Now Button