همه چیز درباره تزریق ژل لب

همه چیز درباره تزریق ژل لب

امروزه اشخاصی که زیبایی در چهره برایشان اهمیت بیشتری دارد به دنبال تزریق ژل و جوانسازی پوست خود هستند . داشتن پوستی زیبا و چهره ای جذاب همواره موجب رضایتمندی و بالا رفتن اعتماد بنفس در افراد می شود . در این بخش مطالبی برای بهتر شدن سطح آگاهی شما آماده گردیده تا بتوانید با اطلاعات کافی انتخابی درست برای زیبایی خود داشته باشید .

تزریق ژل چیست؟

تزریق ژل یک روش غیر تهاجمی بوده که برای پر کردن صورت ، افزایش حجم لب ها ، کاهش چین و چروک و خط های اخم و خنده به کار می رود . این اصلاحات سریع انجام می شود و به خاطرسرعت در رسیدن به نتیجه دلخواه محبوبیت زیادی یافته است .

تمامی ژل های مورد استفاده برای تزریق مورد تایید سازمان های مربوطه می باشد. این ژل علاوه بر شکل دهی و ایجاد فرم روی بدن ، این ماده در بدن انسان به طور طبیعی وجود دارد و روان کننده در بافت هایی مانند مفاصل بدن ، چشم و پوست است و باعث می شود رطوبت بیشتری به سطح های زیرین پوست برسد .

ژل لبچه افرادی برای تزریق ژل مناسب هستند ؟

افراد در هر گروه سنی از جوان تا پیر می توانند کاندید مناسب تزریق ژل به لب باشند . برای برجسته کردن لب ها و اجزای صورت می توان از این روش بهره برد و افرادی که به خاطر افزایش سن دچار چین و چروک و افتادگی پوست خود شده اند ، می توان گفت تزریق ژل در این موارد بهترین و کاربردی ترین روش معرفی می شود .

کاربرد ژل

ژل ها در بخش علوم پزشکی کاربرد زیادی دارد در زمینه زیبایی می توان از ژل برای پر کردن صورت ، حجم دادن به گونه ها ، از بین بردن خط خنده و خط اخم از ژل استفاده کرد و این موارد عمومیت بیشتری دارد . تزریق ژل برای لب از کاربرد های مهم آن است و امروزه افراد زیادی برای حجیم کردن لب هایشان به دنبال تزریق ژل هستند .

برای استفاده از ژل های لب می توان از انواع مختلف آن بهره برد برای اینکه بدانید از چه نوعی برای تزریق استفاده کنید بستگی به نیاز فرد و یا حجمی مد نظر دارد که معمولا بیمار نتیجه مورد نظر خود را بازگو کرده و پزشک متخصص پوست مطابق با آن ، نوع و مقدار ژل را تعیین می کند . البته در این زمینه توصیه های متخصص پوست موثر بوده و بر طبق تجربه و آگاهی از نتایج ، مشاوره های لازم را به بیماران ارائه می دهد .

دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سارا لطفی راجعه کنید .

دقت در تزریق ژل لب

معمولا ژل هایی که برای لب به کار می روند باید بیشترین سازگاری را با بدن داشته باشد و سیستم ایمنی بدن را تحریک نکند با توجه به این نکته که لب خونرسانی بالایی دارد باید در تزریق دقت زیادی شود . عمدتا با توجه به این شرایط استفاده از ژل های دائمی برای بار اول توصیه نمی شود تا واکنش بدن نسبت به ژل ارزیابی گردد .

جنس ژل‌

جنس ژل در تزریق اهمیت دارد . عمدتا متخصص پوست از جنس هیالورونیک اسید برای لب استفاده می شود این نوع ژل برای لب بسیار مناسب ذکر شده است .

تزریق لب بر طبق نظر بیمار می تواند تنها دور لب انجام شود و یا حجم لب ها نیز افزایش پیدا کند . در این مرحله سابقه بیماری و استفاده از دارو باید به پزشک گزارش داده شود .

پاسخ

دو × سه =