کاربردهای هایفوتراپی

کاربردهای هایفوتراپی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با نداشتن اطلاعات کافی، در انتخاب روش جوانسازی پوست، روش درمانی که متناسب با پوست شما باشد تردید داشته باشید. در این مطلب ما شما را با روش هایفوتراپی و کاربردهای آن و افرادی که مناسب این روش جوانسازی پوست هستند آشنا می کنیم.

کاربرد هایفوتراپی

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی در پوست، یکی از روش های درمان برای جوانسازی و لیفت پوست است، در این روش با استفاده از دستگاه مناسب، طولی از امواج که شدت بالا دارند را به پوست شخص انتقال می دهند، این امواج بر خلاف امواج سونوگرافی ، فرکانس پایینی دارند. از این امواج به منظور لیفت کردن پوست صورت و همچنین پوست بدن نیزاستفاده می کنند.

برای گرفتن نتیجه بهتر از این روش، لازم است عمل هایفوتراپی را در تمام نقاط صورت انجام داد، اگر این امواج را فقط در قسمتی از نقاط صورت یا گردن انجام بدهید نتیجه بسیار ضعیف تری می گیرید.

مزایا هایفوتراپی

یکی از مزایای هایفوتراپی گرفتن نتیجه مطلوب در یک جلسه است که شما با انجام دادن یک جلسه از این روش جوانسازی پوست می توانید تغییر بسیار زیادی را در پوست صورت خود مشاهده کنید و کامل متوجه بازسازی و جوانتر شدن پوستتان شوید.

ماندگاری این روش بسیار بالاست و مانند خیلی از روش های جراحی جوانسازی پوست دیگر عوارض  بعد از جراحی را ندارد، به طور کلی عمل هایفوتراپی یک نوع درمان سرپایی است.

افراد مناسب برای هایفوتراپی کدامند؟

در روش هایفوتراپی به علت اینکه نیازبه تولید کلاژن در بدن داریم، پس این روش مناسب افراد بسیار مسن و افرادی که به مدت طولانی سیگاری بودند مناسب نیست، زیرا تولید کلاژن به منظور بازسازی و جوانسازی پوست در این افراد بسیار کاهش می یابد.

کاربردهای هایفوتراپی

به طور کلی روش هایفوتراپی برای درمان موارد زیر بسیار مناسب است:

برای از بین بردن و کاهش دادن چروک های روی پوست مانند چروک های اطراف چشم، چروک های روی صورت، همینطور چروک های روی گردن مناسب است.

برای  رفع و از بین بردن خط های عمیق اخم و لبخند.

برای محو کردن غبغب در قسمت پایینی چانه. (وجود غبغب می تواند از بالا بودن وزن و تجمع چربی در قسمت پایینی چانه، بالا رفتن سن در افراد و همینطور به صورت ارثی در بین افراد وجود داشته باشد.)

روش هایفوتراپی برای از بین بردن هرگونه افتادگی بر روی صورت، چه افتادگی در پوست چه افتادگی پلک مناسب است.

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

راه های ارتباطی

شماره های تماس: 021-22579305-6 – 09306907797

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

مدیریت سایت دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

پاسخ

18 − 14 =