دکتر سارا لطفی » مقالات » فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد
۴ دقیقه
فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

آنچه می خوانید...

لیزر موهای زائد

در صورتی که قصد دارید از موهای زائد خلاص شوید انجام لیزر موهای زائد بهترین گزینه خواهد بود . امروزه لیزر موهای زائد طرفداران بسیاری پیدا کرده زیرا سریعترین و موثرترین روش رهایی از موهای زائد می باشد .

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد
فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد

یکی از سوالات شایع در بین عموم افراد جامعه این است، آیا لیزر موهای زائد عوارض دارد ؟ برای پاسخ سوالات خود با ما همراه باشید .

خیلی از افراد تصور می کنند انجام لیزر موهای زائد می تواند سرطان زا باشد، اما باید گفت لیزر موهای زائد تنها بر روی رنگدانه های پوست اثر می گذارد و عمق نفوذ آن بین 3-5 میلی متر می باشد . لیزر موهای زائد به هیچ عنوان بر روی اعضای دیگر بدن اثر گذار نخواهد بود . لذا باید گفت لیزر موهای زائد یک روش کاملا بدون عارضه می باشد و هیچ گونه آسیب به اعضای بدن نمی رساند.

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

فاصله زمانی بین جلسات انجام لیزر موهای زائد بدن بسته به ناحیه مورد نظر متفاوت می باشد . اما به طور میانگین فاصله بین جلسات لیزر 4 تا 6 هفته می باشد . دلیل این فاصله زمانی به این خاطر پیشنهاد می شود تا مو کاملا رشد کند . زیرا در بعضی از نواحی بدن سرعت رشد مو متفاوت می باشد و نیاز به مدت زمان بیشتری دارد . بعد از انجام چند جلسه لیزر موهای زائد این فاصله زمانی افزایش پیدا خواهد کرد و به طور متوسط هر شش ماه یک بار انجام می گردد .

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت آپوجی پلاس

آپوجی پلاس لیزر الکساندرایت بسیار قدرتمند و موثری است که با داشتن کولینگ هوای سر فشرده بیشترین تاثیر در دوره درمان بدون درد و آسیب پوستی در کمترین جلسات درمانی را دارد استفاده از این دستگاه ملزم به حضور بهترین متخصص پوست در تهراندر زمان استفاده می باشد.

رفع موهای زائد توسط لیزر قدرتمند آپوجی پلاس برای تایپ های پوستی روش الی گندمی به کولیت بسیار قوی هوای سرد فشرده توجه کنید . در این حالت پوست به صورت کاملا ایمن و تدریجی قبل و در حین درمان خنک و بی حس می شود .

این خنک کننده بسیار موثر است و جلسات درمانی بدون درد خواهد بود . در روش های دیگر مانند گاز خنک کننده و خنک کننده تماسی ممکن است علاوه بر دردناک بودن، عوارضی همچون سرما سوختگی، شکنندگی، خشکی و حساسیت پوست ایجاد شود .

دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سارا لطفی راجعه کنید .

 

کولینگ دستگاه آپوجی پلاس حس بسیار بهتری از لیزر به فرد می دهد . آپوجی پلاس همراه با کولینگ قدرتمند متبوع ترین لیزر موهای زائد شناخته شده است . آپوجی پلاس تنها دستگاه لیزر موهای زائد در آمریکا است که مفتخر به دریافت استاندارد طلایی از نظر متخصصان پوست و لیزر شده است .

این دستگاه مجهز به هندپیس های کاملا سبک و پیشرفته است، که خطای اپراتور را به حداقل می رساند . به دلیل نداشتن قطعات پلاستکی اضافه، سر هندییس تماس کوچکی با سطح پوست دارد و امکان انتقال بیماری های پوستی و ویروسی را از بین می برند . در سایر دستگاه های لیزر با داشتن قطعات پلاستیکی سر هندپیس ممکن است، به دلیل تماس مستقیم قطعات سر هندپیس با پوست و عدم دقت اپراتور در نظافت هندپیس و یا تعویض سر هندپیس سبب می شود تا بیماری های پوستی به راحتی از شخصی به شخص دیگر منتقل شوند .

نتیجه گیری

لیزر موهای زائد یک روش کاملا ایمن و بی عارضه می باشد . همچنین بهترین گزینه برای از بین بردن موهای زیر پوستی می باشد . تنها راه درمان موهایی که در زمان رشد و خروج از پوست، به زیر پوست بر‌می‌گردد و اصطلاحاً زیر پوستی نامیده می‌شوند، لیزر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست در تهران مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

لیزر موهای زائد مردان

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد دائمی است

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *