دکتر سارا لطفی » لیزر مو زائد » مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه آپوچی پلاس
۳ دقیقه
مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه آپوچی پلاس

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه آپوچی پلاس

آنچه می خوانید...

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه آپوچی پلاس

یکی از دستگاه های جدید که امروزه برای لیزر موهای زائد بدن مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه آپوچی پلاس می باشد، این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها مزایای بسیاری دارد، لیزر موهای زائد دارای حساسیت بسیار بالایی می باشد زیرا اگر با توجه به نوع پوست و مو دستگاه خوبی انتخاب نشود ، نمی توان نتایج مطلوبی را از لیزر موهای زائد دریافت کرد .

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه آپوچی پلاس

امروزه برای لیزر موهای زائد توسط شرکت های مختلفی دستگاه هایی بر پایه تکنولوژی لیزر و نور به بازار ارائه شده است، که مابین این دستگاه ها آپوجی پلاس دارای کاربرد و مزایای بسیاری می باشد . لیزر هایی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت روی موهای کرکی و بور تاثیر چندانی نداشته است اما با استفاده از دستگاه آپوچی پلاس می توان به راحتی موهای کرکی و بور را از بین برد و بهترین نتایج را با استفاده از این دستگاه دریافت کرد .

بدون شک دستگاه الکساندرایت آپوچی پلاس یکی از بهترین برندهای لیزر در کل دنیا است ، این دستگاه مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا fda می باشد که در اروپا و آمریکا جزو پرطرفدارترین دستگاه برای لیزر موهای زائد می باشد .

برای اینکه بتوانید نتایج بسیار خوبی را از لیزر موهای زائد بدن خود دریافت نمایید علاوه بر انتخاب بهترین دستگاه باید تمامی جلساتی که برای شما در نظر گرفته شده است به طور کامل سپری شود . همان طور که گفته شده لیزر موهای زائد بدن از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشد برای انجام این کار باید کلینیک زیبایی را انتخاب نمایید که بالاترین میزان رضایت را از مشتریان عزیر خود دریافت کرده و از بهترین برند دستگاه لیزر استفاده می کند ، دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو لیزر موهای زائد را  با استفاده از دستگاه آپوچی پلاس انجام می دهند و بهترین نتایج را با بکارگیری این دستگاه دریافت کرده اند . در ادامه مطلب در رابطه با مزایای این دستگاه توضیحاتی داده می شود تا اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورید .

تاثیر گذاری بالا برای هر نوع مو حتی نازک و بور

سرعت بسیار بالا

حذف دائمی موهای زائد با تعداد جلسات کم

درد بسیار کم در مقایسه با سایر دستگاه ها

قابلیت انجام لیزر تمامی نواحی بدن در کمتر از یک ساعت

اثر بخشی بسیار بالا به نسبت سایر دستگاه ها

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

راه های ارتباطی

شماره های تماس: 021-22579305-6 – 09306907797

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

مدیریت سایت دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *