دکتر سارا لطفی » مقالات » هزینه تزریق چربی به دست
۴ دقیقه
هزینه تزریق چربی به دست

هزینه تزریق چربی به دست

آنچه می خوانید...

تزریق چربی به دست

تزریق چربی یکی از روش های جوانسازی پوست به شمار می آید . معمولا با افزایش سن و گذر از دهه 40 سالگی بافت عروق زیر پوست برجسته شده و چین و چروک بیشتر می شود . بهترین روش به منظور کاهش چین و چروک که کاملا بدون درد و عارضه است، تزریق چربی می باشد . چربی در حقیقت یک فیلر طبیعی از بدن خود فرد است به همین منظور هیچ گونه عارضه و حساسیتی برای فرد نخواهد داشت .

هزینه تزریق چربی به دست
هزینه تزریق چربی به دست

نحوه تزریق چربی به دست

تزریق چربی به دست طی دو مرحله انجام می  گیرد . مرحله اول استخراج چربی از بدن می باشد که چربی را از نواحی خاصی از بدن همچون پهلوها، شکم، ران و اطراف زانو استخراج شده و طی فرآیندی آماده سازی صورت می گیرد . پس از آماده سازی مرحله دوم تزریق چربی انجام می شود که در این مرحله ابتدا ناحیه مورد نظر بی حس شده، سپس تزریق انجام می گردد . از طریق یک سوراخ کوچک کانولا را وارد کرده و چربی را تزریق می نماییم و کمی هم ماساژ می دهیم که چربی وارد شده به دست پخش شود تا چربی، پشت دست را پر نمایید .

ماندگاری تزریق چربی به دست

یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در ماندگاری تزریق چربی نحوه تهیه و استخراج چربی از بدن نیز می باشد . در صورتی که چربی به آرامی تهیه شود و هیچ آسیبی به بافت چربی وارد نشود، ماندگاری بسیار زیادی خواهد داشت . در صورتی که ورزشکار هستند و فعالیت های بدنی سنگین دارید بهتر است به مدت یک ماه از انجام فعالیت های سنگین اجتناب ورزید .

یکی دیگر از مواردی که در مدت زمان ماندگاری تزریق چربی به دست اهمیت ویژه ای دارد ماندن طولانی مدت در محیط های گرم همانند سونا و جکوزی نیز می باشد . در صورتی که تمامی این نکات به خوبی رعایت شود ماندگاری بسیار خوبی خواهد داشت و با فرد پیر می شود و باقی می ماند .

همه چیز در مورد تزریق چربی به دست

بهتر است بعد از تزریق چربی فعالیت سبک داشته باشید تا ناحیه مورد نظر متورم نشود . استفاده از کمپرس سرد می تواند جلوی تورم و یا کبودی را بگیرد . همچنین از باند های کشی در نواحی اهدا کننده چربی استفاده نمایید تا دچار افتادگی و شلی اندام نشوید . حدود دو هفته دوره نقاهت در پیش دارید که در این زمان با تورم زیاد در ناحیه تزریق مواجه هستید . تزریق چربی عوارض چندانی ندارد برای پیشگیری از عفونت باید چند روزی طبق تجویز پزشک از آنتی بیوتیک استفاده نمایید . محل تزریق نباید دست کاری شود چون در اوایل کار هنوز چربی تزریق شده شل است و ممکن است جابجا شود . همچنین نباید به محل تزریق فشار وارد کنید و بهتر است به مدت یک هفته تا ده روز به پشت بخوابید .

دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سارا لطفی راجعه کنید .

هزینه تزریق چربی به دست

تزریق چربی به دست یکی از روش های جوانسازی است که طی دو مرحله صورت می گیرد . تعیین هزینه تزریق چربی به دست به عوامل مختلفی بستگی دارد . به طور مثال هزینه با توجه به دو مرحله ای بودن آن و پس از معاینه حضوری مشخص می گردد . لذا برای کسب آگاهی بیشتر در این خصوص بهتر است به متخصص پوست و مو در تهران مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

تزریق چربی یک کار هنری و حرفه ای مثل مجسمه سازی نیز می باشد و مهارت پزشک در نتیجه آن کاملا تاثیر گذار است . لذا در انتخاب پزشک خود دقت لازم و کافی را داشته باشید تا از بروز عوارض پیشگیری نمایید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق چربی زیر چشم

تزریق چربی در صورت

رفع چربی شکم و پهلو با دستگاه

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *