دکتر سارا لطفی » مقالات تزریق ژل » تزریق ژل خط خنده
۳ دقیقه
تزریق ژل خط خنده

تزریق ژل خط خنده

آنچه می خوانید...

تزریق ژل خط خنده

ژل ها مواد صنعتی و ساختگی هستند که برای رفع فرورفتگی ها و چین و چروک های صورت مورد استفاده قرار می گیرد . موادی که در ژل ها استفاده می شوند هیالورونیک اسید هستند یعنی ماده ای که جزئی از بافت بدن است و کاملا در بافت بدن حل می شود و عوارضی دیگر ندارد . این ژل ها به لایه های زیر جلد پوست تزریق می شوند و باعث صاف تر شدن  و هموار تر شدن نواحی چین و چروک صورت می شود . در این مقاله قصد داریم به مطالبی نظیر ذیل بپردازیم.

  • بعد از تزریق ژل خط خنده
  • قیمت تزریق ژل خط خنده
  • روش تزریق ژل خط خنده
  • اقدامات پس از تزریق ژل خط خنده
  • ورم بعد از تزریق ژل خط خنده
  • نحوه تزریق ژل خط خنده
  • تزریق ژل خط خنده با تخفیف
تزریق ژل خط خنده
تزریق ژل خط خنده

علت به وجود آمدن خط خنده شل شدن عضلات ناحیه مورد نظر می باشد . خط خنده زمانی که نباشد باعث می شود تصور جوانسازی صورت بهتر انجام شود . زمانی که خط خنده زیاد باشد و فرد سن بالایی داشته باشد بهترین راه فیس لیفت یعنی کشیدن کل پوست صورت می باشد ولی در بیماران جوان این طور نیست و باید فقط خط خنده را جبران کرد، چون این پوست نرمال است . یکی از اقدامات که باید بعد از تزریق ژل خط لبخند رعایت شود استفاده از کمپرس سرد جهت رفع ورم و قرمزی ناشی از تزریق می باشد .

عوارض تزریق ژل به خط خنده

شما نگران عوارض ژل های جدید نباشید به دلیل اینکه این ژل ها بخاطر همراه شدن با بافت بدن نه جابجا می شوند و نه گلوله گلوله می شوند و عوارض های عفونی و بد فرمی را ندارد . فقط مهم است که از شرکت های معتبر تهیه شوند و اهمیت دارد که در مراکز زیبایی معتبر و خوب تزریق ژل صورت گیرد .

دکتر سارا لطفی متخصص پوست ، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

ماندگاری تزریق ژل خط خنده

عمر این ژل ها بین یک سال تا یک سال و نیم هست و بعد از این زمان جذب می شوند و نیاز به تکرار مجدد دارد .

نحوه تزریق ژل به خط خنده

میزان مورد نیاز ژل در دو طرف صورت معمولا یک سی سی می باشد . سپس با کمی ماساژ بر روی تزریق سعی در توزیع یکدست ژل در ناحیه خط خنده هستیم . بعد از اتمام با تجویز پزشک از پماد های آنتی بیوتیک استفاده می نماییم .

تزریق ژل به خط خنده
تزریق ژل خط خنده

هزینه تزریق ژل به خنده خط

هزینه تزریق ژل به خط خنده به عوامل مختلفی نظیر حجم ژل و نوع ژل بستگی دارد . لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت تزریق ژل به خط خنده به متخصص پوست و مو مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست در تهران مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق ژل گونه

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

مراقبت های بعد از تزریق ژل

تزریق ژل در لب

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *