دکتر سارا لطفی » مقالات » رفع افتادگی سینه با دستگاه
۳ دقیقه
رفع افتادگی سینه با دستگاه

رفع افتادگی سینه با دستگاه

آنچه می خوانید...

رفع افتادگی سینه با دستگاه

افتادگی سینه یکی از مشکلات شایع در بین زنان به شمار می آید، که می توان این عارضه را با کمک انجام ورزش های مناسب و با استفاده از دستگاه برطرف نمود .

زمانی که سینه تنها دچار افتادگی شده و دارای حجم مناسبی است، در این حالت تنها نیاز به لیفت سینه خواهد بود . اکثر افراد ممکن است زمانی که اسم جراحی به گوششان می خورد، دچار تنش یا استرس شوند و همواره به دنبال راه هایی هستند که کمترین احتیاج را به جراحی داشته باشد. رفع افتادگی سینه هم از جمله مواردی است که افراد مایل هستند بدون جراحی به درمان آن بپردازند . امروزه روش های خانگی زیادی به منظور رفع افتادگی سینه وجود دارد اما هیچ کدام پزشکی نموده و تاثیری در روند درمان نخواهد داشت .

رفع افتادگی سینه با دستگاه
رفع افتادگی سینه با دستگاه

علل افتادگی سینه

افتادگی سینه علل مختلفی دارد که عبارت است از:

 • سنگینی
 • استفاده از لباس های با اندازه نامناسب
 • کاهش یا افزایش وزن
 • بارداری و شیردهی
 • تغییرات هورمونی
 • عدم انجام فعالیت ورزشی

پیشگیری از افتادگی سینه

 • رعایت اصول غذایی مناسب
 • انجام فعالیت های ورزشی
 • درست نشستن و راه رفتن
 • پوشیدن لباس مناسب
 • اجتناب از مصرف دخانیات از جمله سیگار
 • شنا کردن

دستگاه اگزیمیا

دستگاه لاغری اگزیمیا معمولا به صورت کلی، برای لاغری مطرح است و کارهایی از جمله: رفع چاقی موضعی، کاهش سایز، رفع سلولیت و رفع افتادگی سینه را می توان با استفاده از آن انجام داد.

استفاده از این دستگاه سبب افزایش متابولیسم و گردش خون بافت ناحیه مورد نظر می شود و در نهایت سبب شکسته شدن سلول های چربی شده و مانع از شلی و افتادگی پوست می شود . در کنار استفاده از این دستگاه باید به توصیه های بهداشتی و پزشکی گوش فرا دهید و به رعایت آن ها بپردازید .

دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سارا لطفی راجعه کنید .

کاربرد دستگاه اگزیمیا

دستگاه لاغری اگزیمیا علاوه بر رفع چربی های موضعی شکم و پهلو به درمان سلولیت، رفع افتادگی های بازوها و سینه ها یا به عبارتی به لیفت و فرم دهی افتادگی های بدن کمک می کند . این دستگاه جهت رفع چین و چروک های سطحی، رفع غبغب و زاویه سازی صورت بسیار موثر می باشد .

تعداد جلسات درمان رفع افتادگی سینه با دستگاه

تعداد جلسات درمان با توجه به نوع درمان و شدت افتادگی سینه متفاوت خواهد بود، به همین منظور قبل از معاینه و بررسی های لازم نمی توان تعداد جلسات را مشخص نمود . اما لازم به ذکر است، حداقل دو جلسه درمانی مورد نیاز است .

هزینه رفع افتادگی سینه با دستگاه

هزینه رفع افتادگی سینه با توجه به شدت افتادگی و تعداد جلسات درمان متفاوت می باشد . لذا قبل از بررسی و معاینات لازم نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود . بنابراین برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه های درمان به متخصص پوست و مو مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

افتادگی سینه کمی ناخوشایند است و اغلب افراد تصور می کنند رفع افتادگی سینه با دستگاه موثر نخواهد بود اما باید گفت رفع افتادگی سینه با دستگاه یک روش غیرتهاجمی است که هیچ گونه عارضه ای برای فرد نخواهد داشت . برای کسب اطلاع بیشتر در این خصوص بهتر است با متخصص پوست و مو خوب در تهران با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس حاصی فرمایید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سارا لطفی مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست در تهران مراجعه نمایید .

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *