دکتر سارا لطفی » مقالات » زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل
۴ دقیقه
زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

آنچه می خوانید...

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوعاتی در خصوص زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل بپردازیم این موضوعات عبارتنداز: آیا زاویه دار کردن صورت با ورزش امکان پذیر است؟، هزینه زاویه دار کردن صورت با ژل، زاویه دار کردن صورت مردان و هزینه زاویه دار کردن چانه نیز می باشد.

تزریق ژل

یک روش غیر جراحی است که برای زاویه دار کردن فک و صورت مورد استفاده قرار می گیرد. با تزریق ژل پوست حالت ارتجاعی پیدا می کند و از حجم بیشتری برخوردار می شود.

ژل یک ماده خارجی است همین امر سبب بروز واکنش های آلرژیک بعد از تزریق ژل ها می شود. البته این احتمال در صورتی که متخصص از ژل های استاندارد و تایید شده وزارت بهداشت و سازمان غذا و داروی امریکا استفاده کند، بسیار کاهش می یابد. غیر از استاندارد بودن، مهارت فردی که ژل یا چربی را تزریق می کند نیز در میان رضایت متقاضی و کاهش عوارض نقش بسزایی دارد. به همین دلیل باید برای این کار به متخصص پوست و جراحان پلاستیک یا جراحان فک و صورت مراجعه کرد.

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

برای زاویه دار کردن فک، ابتدا باید تحت نظر پزشک متخصص آناتومی صورت فرد مورد بررسی قرار گیرد و میزان ژل و همچنین ناحیه تزریق ژل مشخص شود. این عمل حدود چند دقیقه بیشتر زمان نمی برد و روشی بدون خطر و کم عارضه است. تزریق ژل باید با دقت کافی در نقطه مورد نظر انجام گیرد تا از بروز عوارض جلوگیری شود.

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل
زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

ماندگاری تزریق ژل

میزان ماندگاری ژل ها به نوع و مواد تشکیل دهنده ژل ها بستگی دارد. نوعی از ژل که از اسید هیالورونیک تشکیل شده است، شش ماه دوام دارد. ژل تشکیل تشکیل شده از هیدروکسی آپاتیت یک سال و نیم دوام دارد و باعث تحریک کلاژن سازی می شود و بی خطر است. ماندگاری ژل تشکیل شده از پلی کپرولاکتون هجده تا سی و شش ماه است. این ژل نه تنها به تحریک کلاژن سازی کمک می کند بلکه چون به مرور به شکل گاز دی اکسید کربن از بدن دفع می شود، مناسب است. تا چندی پیش از کلاژن های خوکی، گاوی و انسانی هم استفاده می شد. اما به دلیل آلرژی زا بودن هم اکنون کمتر به کار می رود. ژل دائمی فقط ژل پاژ است که عوارض بسیاری دارد و مصرف آن توصیه نمی شود.

عوارض تزریق ژل

یکی از عوارض تزریق ژل، استفاده از ژل های غیراستاندارد و حرکت کردن آنهاست. ژل های پاژ در زمان های دور مورد استفاده قرار می گرفت و استفاده از این نوع ژل ها سبب آلرژیک و آبسه می شد و ژل پاژ به دلیل سنگین بودن بعد از مدتی جابجا می شد و خارج کردن شان کار بسیار سختی بود و سبب عوارض زیادی می شد.

عوارض جانبی تزریق ژل

تزریق ژل یکی از روش های زیبایی است که در صورت استفاده از ژل های استاندارد از کمترین عارضه برخوردار است و از یک سری عوارض جانبی برخوردار است که این نوع عوارض ها نادر و موقتی بوده و در مدت زمان بسیار کوتاهی برطرف می شود و جای هیچ گونه نگرانی نیست از جمله:

 • کبودی
 • ورم
 • عدم تقارن
 • عفونت
 • بافت مردگی

بهترین نوع ژل

ژل اسید هیالورونیک از بهترین ژل ها می باشد زیرا اسید هیالورونیک به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و همین امر سبب می شود تا سرعت جذب بالا رود.

شیوه های مختلف زاویه دار کردن فک

تزریق ژل مناسب برای افرادی است که می خواهند با از بین رفتن چروک های ایجاد شده در پوست زیباتر و جوانتر به نظر برسند. برای زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل، ابتدا باید تحت نظر پزشک متخصص آناتومی صورت فرد مورد بررسی قرار گیرد. دکتر سارا لطفی متخصص پوست با استفاده از متدهای نوین و درمانی مجهز استفاده می کند و از بروز عوارض در آینده جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

مزیت های زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

 • نتیجه فوری
 • بدون جراحی
 • دوره نقاهت کوتاه
 • اصلاح فرم صورت

هزینه زاویه دار کردن صورت با ژل

هزینه زاویه دار کردن صورت با ژل بستگی به اندازه ژل مورد استفاده شده در صورت و نوع ژل و همچنین بستگی به دستمزد پزشک دارد.

علل استفاده از تزریق ژل

 • عدم وجود غبغب
 • وجود افتادگی زیاد پوست در فک

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین متخصص پوست در تهران به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق ژل

تزریق ژل گونه

تزریق ژل در لب

مراقبت های بعد از تزریق ژل

قیمت تزریق ژل خط خنده

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *