دکتر سارا لطفی » مقالات » سوالات متداول هیدرودرم ابریژن
۲ دقیقه

سوالات متداول هیدرودرم ابریژن

آنچه می خوانید...

سوالات متداول هیدرودرم ابریژن

 

سوالات متداول هیدرودرم ابریژن
سوالات متداول هیدرودرم ابریژن

 

روش هیدرودرم ابریژن چقدر در زیبایی موثر می باشد؟

ابتدا باید گفت که به منظور شادابی و جوانسازی پوست صورت تمام جلسات تجویز شده توسط متخصص پوست را باید سپری شود، تا اثر آن موقتی و زود گذر نباشد . اگر متقاضی خواهان دستیابی به پوستی باطراوت و شفاف است باید هم زمان با روش های جوانسازی پوست دیگر اعمال کند.

روش هیدرودرم ابریژن از چه سنی مجاز می باشد؟

سن مناسب برای این روش از ۱۲ تا ۶۵ سال می باشد که جهت گرفتن نتایج مطلوب باید تعداد جلسات را بنا به صلاح دید متخصص پوست تکرار نمایند.

آیا این روش عوارضی دارد؟

این روش هیچ گونه عوارض جانبی به همراه ندارد، در صورتی که به یک متخصص پوست با تجربه و حاذق مراجعه شود. فقط باید مراقبت های بعد از آن به درستی صورت گیرد . بهتر است بلافاصله بعد از این روش در معرض مستقیم نورخورشید قرار گرفته نشود و حتی المقدور پوست صورت را ماساژ ننمایید.

تفاوت هیدرودرم ابریژن با پیلینگ در چیست؟

باید گفت که هر دو روش گفته شده روشی برای جوانسازی پوست صورت می باشد با این فرق که، لایه برداری پوست با پیلینگ، به صورت شیمیایی صورت می گیرد در حالی که در روش هیدرودرم ابریژن لایه برداری به صورت مکانیکی اعمال می شود . روش هیدرودرم ابریژن به طوری طراحی شده است که اقدام به جمع آوری اکسید آلومینیوم روی پوست می نماید .

متقاضی برای این که به نتایج مطلوب و ایده آلی دست یابد، باید به یک متخصص پوست با تجربه و حاذق مراجعه کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست در تهران مراجعه نمایید.

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

2 پاسخ
  1. سلام خانوم دکتر من پلکام سوزش و درد داشت دکتر رفتم گفتش خشکی داره پلکت مرطوب کننده داد بعد دو هفته استفاده سوزش و دردم خیلی کم شد ولی همچنان درد دارم و این درد موجب خستگی پلکام میشه خیلی دارم اذیت میشم اولش فکردم چشممه مشگلی نداره چشمم و بینایی ام همنطور تا کی مصرف کنم این کرم رو خوب شم کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *