دکتر سارا لطفی » متفرقه » عوارض کربوکسی تراپی
۴ دقیقه
عوارض کربوکسی تراپی

عوارض کربوکسی تراپی

آنچه می خوانید...

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی یا گاز دی اکسید کربن (CO2) به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و با تزریق آن به زیر پوست سبب افزایش جریان خون و ترمیم سلول های آن ناحیه می شود . از این روش درمانی به منظور جوانسازی، رفع سیاهی و گودی زیر چشم، رفع چین و چروک پوست، از بین رفتن ترک های پوستی و درمان سلولیت پوست می شود .

عوارض کربوکسی تراپی
عوارض کربوکسی تراپی

کاربرد کربوکسی تراپی

  • رفع تیرگی و کبودی زیر چشم
  • رفع سلولیت و کاهش وزن
  • رفع لک های پوستی
  • رفع چین و چروک
  • رفع ترک های پوستی
  • رفع اسکار جوش
  • و …

این اقدام توسط بهترین متخصص پوست در تهران انجام می شود .

عوارض کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی یک روش درمانی بسیار موثر و بدون عارضه می باشد اما برخی از عوارض احتمالی همانند دیگر روش های جوانسازی صورت ممکن است رخ دهد که این عوارض مانند تورم و کبودی رخ می دهد که این عوارض موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود و جایی هیچ گونه نگرانی وجود ندارد .

تعداد جلسات درمان کربوکسی تراپی

تعداد جلسات درمان کروبوکسی تراپی با توجه به نوع درمان متفاوت است . به طور مثال تعداد جلسات کربوکسی تراپی برای درمان استریا در عرض چهار تا ده جلسه به فاصله یک هفته نتایج بسیاری موثری خواهد داشت . لذا برای کسب اطلاع دقیق از تعداد جلسات درمانی بهتر است به متخصص پوست و مو خوب مراجعه نمایید .

تاثیرات کربوکسی تراپی برای درمان کبودی زیر چشم

کبودی چشم از جمله مشکلاتی است که بسیاری از افراد گریبان گیر آن شده اند و یکی از علل شایع کبودی زیر چشم پر خون شدن مویرگ های زیر چشم می باشد اما لازم ذکر است که این مسئله به دلایل مختلفی رخ می دهد که نهایتا سبب کبودی زیر چشم می شود .

کربوکسی تراپی یکی از روش های موثر در درمان و رفع کبودی و گودی زیر چشم می باشد که انجام این روش درمانی سبب افزایش خون رسانی، ترمیم سلول های آن ناحیه و کلاژن سازی می شود و در نهایت رنگ کبود زیر چشم به رنگ طبیعی و صورتی خود مبدل می شود . تاثیر کربوکسی تراپی برای درمان کبودی زیر چشم معمولا تا شش ماه ماندگاری خواهد داشت .

 

تاثیرات کربوکسی تراپی برای درمان استرچ مارک

استرچ مارک یا ترک های پوستی اغلب در اثر کش آمدن پوست و پاره شدن کلاژن پوستی رخ می دهد . یکی از بهترین روش های درمان ترک های پوستی انجام کربوکسی تراپی می باشد که انجام این روش درمانی سبب کلاژن سازی و بهبود و افزایش ماتریکس قوام پوست و ظاهر پوست طبیعی فرد می شود .

مراقبت های بعد از کربوکسی تراپی

مراقبت های درمانی بعد از انجام هر روش درمانی جوانسازی پوست تاثیر بسزایی در نتایج آن خواهد داشت . لذا به منظور دست یابی به نتایج بهتر، توصیه می شود به مدت چهار ساعت پس از انجام کربوکسی تراپی از انجام فعالیت های همانند استحمام، شنا، سونا و جکوزی اجتناب ورزید .

 

هزینه کربوکسی تراپی

هزینه کربوکسی تراپی با توجه به نوع درمان و تعداد جلسات درمانی متفاوت می باشد و قبل از بررسی و معاینات لارم توسط متخصص پوست و مو نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود . لذا به منظور کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه کربوکسی تراپی به متخصص پوست و مو مراجعه نماید .

نتیجه گیری

کربوکسی تراپی یک روش درمانی ایمن و بدون عارضه می باشد در صورتی که تمایل دارید بدون جراحی به جوانسازی پوست خود بپردازید، کربوکسی تراپی یک روش بسیار موثر می باشد . لذا برای انتخاب بهترین روش درمانی بهتر است با متخصص پوست و مو مشورت نماید . به منظور کسب اطلاع دقیق تر در خصوص درمان ریزش مو با مزوتراپی با شماره های 0212257933802122579307093069077977  تماس حاصل فرمایید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سارا لطفی مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست در تهران مراجعه نمایید .

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *