دکتر سارا لطفی » مقالات » مراقبت های بعد از تزریق ژل لب
۳ دقیقه
مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

آنچه می خوانید...

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

بسیاری از خانم ها امروزه برای افزایش حجم لب های خود و برجسته سازی آن ها از تزریق ژل لب استفاده می نمایند، که روش بسیار اثر بخشی می باشد و زیبایی چهره را دوچندان می کند .

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب
مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

اثر مراقبت ها

بعد از تزریق ژل لب مراقبت ها باید به شکل اصولی رعایت شود تا روند بهبودی به طور کامل سپری شود و نتیجه درمان اثر بخش باشد . عدم رعایت نکاتی که پزشک به شما گوش زد می کند می تواند باعث شود که شما نتیجه دلخواه خود را دریافت ننمایید بنابرین این مراقبت ها دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد .

توصیه های دکتر سارا لطفی متخصص پوست بعد از تزریق ژل

توصیه می شود بعد از تزریق ژل لب بلافاصله از یک گاز استریل بروی لب ها استفاده شود ، انجام این کار به منظور جلوگیری از بروز عفونت صورت می گیرد تا هیچ نوع ارتباطی با فضای خارجی وجود نداشته باشد . علاوه بر استفاده از گاز استریل استفاده از ماسک در روز های اولیه توصیه می شود تا از راه سوراخ های ایجاد شده آلودگی هوای بیرون باعث برو هیچگونه عفونتی نشود . استفاده از ماسک علاوه بر جلوگیری از بروز عفونت از تابش نور آفتاب به لب های تزریق شده جلوگیری می کند و در نتیجه موجب دوام بیشتر مواد تزریقی به لب می شود .

استفاده از رژ لب تا یک هفته بعد از تزریق ممنوع می باشد.

از ماساژ دادن لب خودداری نمایید زیرا انجام این کار باعث جابه جایی ژل در لب ها می شود عدم تقارن اندک و کبودی هایی که در روز های اولیه مشاهده می شود طبیعی است ، گذشت زمان باعث رفع تمامی این مشکلات می شود در صورتی که عدم تقارن با گذشت زمان از بین نرفت شاید نیاز به ترمیم دارید در این صورت با پزشک خود مشورت نمایید .

با گذشت زمان و از بین رفتن تورمات نتیجه به طور کامل مشاهده می شود .

حرارت موجب تحلیل رفتن ژل های تاز می شود به همین علت از مصرف مایعات گرم و داغ پس از تزریق ژل در روز های اولیه و به مدت 2 هفته باید خودداری شود ، همچنین مصرف دخانیات در این دوران باعث بروز مشکلاتی می شود به همین علت باید از مصرف دخانیات خودداری شود .

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

راه های ارتباطی

شماره های تماس: 021-22579305-6 – 09306907797

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

مدیریت سایت دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *