دکتر سارا لطفی » میکرودرم » هزینه میکرودرم ابریژن در سال 1402 چقدر است؟!
۲ دقیقه
هزینه میکرودرم ابریژن

هزینه میکرودرم ابریژن در سال 1402 چقدر است؟!

آنچه می خوانید...

میکرودرم ابریژن یک روش غیرتهاجمی و فرآیندی است که در آن از ماده ای سایشی برای زدودن برخی سلول های مرده پوست و دیگر عیب و نقص های سطحی از روی پوست استفاده می شود . میکرودرم ابریژن در مورد بسیاری از نقایص و عیوب سطحی پوستی می تواند سودمند باشد و برخی از جای زخم های سطحی روی پوست می تواند با تکرار درمان تلطیف شده و بهبود بیابد. در ادامه مواردی که هزینه میکرودرم ابریژن در سال 1402 را تعیین می‎کند را موزذ بررسی قرار می‌دهیم.

هزینه میکرودرم ابریژن

عواملی که بر روی هزینه میکرودرم ابریژن در سال 1402 تاثیر گذار است

هزینه میکرودرم ابریژن به عوامل مختلفی بستگی دارد لذا باید ابتدا توسط پزشک معاینه شوید سپس با توجه به نوع درمان و تعداد جلسات آن هزینه مشخص می گردد . شایان ذکر است برای اطلاع دقیق از هزینه میکرودرم ابریژن به متخصص پوست و مو متبحر مراجعه نمایید.

منع استفاده از میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن مانند اغلب روش های پوست موارد منع مصرف دارد . افرادی که انتخاب می شوند بایستی که دچار نقص ایمنی نباشند، از لیزر های قوی در چند ماه اخیر استفاده نکرده باشند، داروهای لایه برداری قوی و دارو راکوتان استفاده نکرده باشند، از این روش در دوران بارداری نباید استفاده شود به دلیل اینکه احتمال ایجاد کلوئید (گوشت اضافه) در پوست این افراد وجود دارد . در صورت وجود زخم فعال، تبخال بروی پوست از انجام میکرودرم بر روی این نواحی اجتناب ورزید .

آمادگی های قبل از انجام میکرودرم ابریژن

  • بایستی پوست کاملا تمیز باشد و با مواد ضد عفونی کننده مناسب پوست صورت را پاک می کنیم .
  • میزان ساکشن و میزان پودر آزاد شده دستگاه باید مشخص شده باشد .
دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

تعداد جلسات درمان میکرودرم ابریژن

تعداد جلسات درمان میکرودرم ابریژن به طور معمول بین پانزده تا سی روز می باشد و طول دوره درمان با توجه به نوع درمان متفاوت می باشد و طبیعتا بین چهار تا شش جلسه می باشد.

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *