دکتر سارا لطفی » میکرودرم » هزینه میکرودرم ابریژن
۲ دقیقه
هزینه میکرودرم ابریژن

هزینه میکرودرم ابریژن

آنچه می خوانید...

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن یک روش غیرتهاجمی و فرآیندی است که در آن از ماده ای سایشی برای زدودن برخی سلول های مرده پوست و دیگر عیب و نقص های سطحی از روی پوست استفاده می شود . میکرودرم ابریژن در مورد بسیاری از نقایص و عیوب سطحی پوستی می تواند سودمند باشد و برخی از جای زخم های سطحی روی پوست می تواند با تکرار درمان تلطیف شده و بهبود بیابد .

هزینه میکرودرم ابریژن

منع استفاده از میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن مانند اغلب روش های پوست موارد منع مصرف دارد . افرادی که انتخاب می شوند بایستی که دچار نقص ایمنی نباشند، از لیزر های قوی در چند ماه اخیر استفاده نکرده باشند، داروهای لایه برداری قوی و دارو راکوتان استفاده نکرده باشند، از این روش در دوران بارداری نباید استفاده شود به دلیل اینکه احتمال ایجاد کلوئید (گوشت اضافه) در پوست این افراد وجود دارد . در صورت وجود زخم فعال، تبخال بروی پوست از انجام میکرودرم بر روی این نواحی اجتناب ورزید .

آمادگی های قبل از انجام میکرودرم ابریژن

  • بایستی پوست کاملا تمیز باشد و با مواد ضد عفونی کننده مناسب پوست صورت را پاک می کنیم .
  • میزان ساکشن و میزان پودر آزاد شده دستگاه باید مشخص شده باشد .
دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

تعداد جلسات درمان میکرودرم ابریژن

تعداد جلسات درمان میکرودرم ابریژن به طور معمول بین پانزده تا سی روز می باشد و طول دوره درمان با توجه به نوع درمان متفاوت می باشد و طبیعتا بین چهار تا شش جلسه می باشد .

هزینه میکرودرم ابریژن

هزینه میکرودرم ابریژن به عوامل مختلفی بستگی دارد لذا باید ابتدا توسط پزشک معاینه شوید سپس با توجه به نوع درمان و تعداد جلسات آن هزینه مشخص می گردد . شایان ذکر است برای اطلاع دقیق از هزینه میکرودرم ابریژن به متخصص پوست و مو متبحر مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست در تهران مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط با این مقاله :

میکرونیدلینگ یا میکرودرم

میکرودرم ابریژن

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *