۳ دقیقه
مراحل کاشت مو

کاشت مو

آنچه می خوانید...

کاشت مو امروزه در میان آقایان طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است، برخی از افراد با وجود اینکه از لحاظ فرم و مدل اعضای چهره مشکلی ندارند و تناسب کافی میان اجزای صورت آن ها برقرار است ولی بدلیل کم مویی و طاسی سر از جذابیت چهره آن ها کاسته شده است که با کاشت موی طبیعی می توان به راحتی این مشکل را برطرف کرد .

کاشت مو
کاشت مو

دلایل ریزش مو

ریزش مو علت های مختلفی دارد، اما از مهمترین دلایل آن می توان به ژنتیک، کمبود ویتامین و مواد معدنی و مصرف برخی از داروهای شیمی درمانی اشاره کرد. باید علت ریزش مو شناخته شود در برخی از موارد می توان با دارودرمانی مشکل ریزش مو را برطرف کرد، برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با علل های ریزش مو می توانید به مقاله علت های ریزش مو مراجعه نمایید .

روش های متفاوت کاشت مو

کاشت مو طبیعی روش های مختلفی دارد که با توجه به میزان ریزش مو و منطقه طاس سر یکی از روش ها انتخاب می شود در ادامه مطلب پرکاربرد ترین و پرطرفدار ترین آن ها را معرفی می کنیم :

کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش fit یکی از روش های پرطرفدار برای کاشت مو و داشتن خط موی طبیعی می باشد، این تکنیک نیاز به جراحی ندارد و با بی حسی موضعی و به شکل سرپایی انجام می گیرد . در این روش آسیب زیادی به پوست وارد نمی شود و همانطور که گفته شد بدون نیاز به جراحی برداشت تارهای مو به همراه فولیکول صورت می گیرد . برداشت توسط یک پانچ مخصوص صورت می گیرد و گرافت به مناطق مورد نظر منتقل می شود . بعد از گذشت مدت کمی، محل برداشت گرافت های مو ترمیمی می شود، دروان نقاهت بعد از این روش بسیار کوتاه است .

کاشت مو به روش fut

کاشت مو به روش fut تا حد زیادی مشابه با روش کاشت مو fit است، تفاوت این دو روش کاشت مو طبیعی در این است که در کاشت مو fut نیاز به ایجاد شکافت و برش برای برداشت گرافت لازم است، در این روش برشی در پشت سر بیمار ایجاد می شود و گرافت های لازم از بانک موی بیمار گرفته می شود و در نواحی مورد نظر منتقل می شوند .

کاشت مو به روش ترکیبی

کاشت مو ترکیبی ، به گونه ای می باشد که از هر دو روش fit و fut برای برداشت گرافت استفاده می شود از این روش کاشت مو زمانی استفاده می شود که به تعداد زیادی گرافت مو برای کاشت نیاز است .

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

راه های ارتباطی

شماره های تماس: 021-22579305-6 – 09306907797

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

مدیریت سایت دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *