دکتر سارا لطفی » تزریق چربی » تزریق چربی به پشت دست
۳ دقیقه
تزریق چربی به پشت دست

تزریق چربی به پشت دست

آنچه می خوانید...

تزریق چربی به پشت دست باعث جوانسازی پوست می‌شود. اصولا از میان سالی به بعد چین و چروکی در پشت دست ایجاد می شود، می توان برای جایگزین چربی از دست رفته که باعث بروز چین و چروک شده است از تزریق چربی در پشت دست استفاده کرد.

علت اصلی بروز این چین و چروک افت کلاژن و کاهش حجم چربی بدلیل افزایش سن می باشد. در بانوانی که فعالیت دست هایشان بسیار زیاد می باشد احتمال بروز این چین وچروک بسیار بیشتر است.

تزریق چربی به پشت دست چگونه انجام می‌شود؟

تزریق چربی به پشت دست چگونه انجام می‌شود

برای تزریق چربی به پشت دست از چربی های خود فرد استفاده می شود، به همین علت اولین اقدامی که صورت می گیرد انتخاب یک ناحیه مورد نظر برای استخراج چربی می باشد که اصولا از پهلو یا شکم با بکارگیری روش های اصولی چربی مورد نیاز استخراج می شود. لیپوماتیک بهترین گزینه برای استخراج چربی می باشد زیرا به طور سالم با استفاده از این روش چربی ها از بدن استخراج می شوند، برای جدا کردن سلول چربی مناسب، چربی تحت سانتریفوژ قرار می گیرد و بعد از جداسازی در نواحی مورد نظر چربی تزریق می شود و با از بین رفتن چین و چروک پشت دست ظاهر زیبایی ایجاد می شود.

برای تزریق چربی در پشت دست پزشکی را انتخاب نمایید که در این زمینه تخصص کافی را داشته باشد، دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو در پاسداران، در تزریق چربی در پشت دست و تزریق چربی به صورت از تجربه بسیار بالایی برخوردار می باشند، با تزریق چربی می توان چین و چروک روی پوست صورت را که نشانه پیری می باشد را از بین برد و جوانی و شادابی پوست را بازگرداند.

روش تزریق چربی دارای مزایای بسیار زیادی می باشد با استفاده از این روش می توان چربی را از نواحی استخراج کرد که تجمع چربی در آن ناحیه باعث برهم خوردن تناسب اندام شده است. امکان فریز کردن چربی وجود دارد، یعنی می توان از چربی استخراج شده دو مرتبه استفاده کرد.

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی به پشت دست

برای تزریق چربی فرد باید از سلامت جسمانی کاملی برخوردار باشد، در افرادی که سابقه بیماری های قلبی و عروقی دارند تزریق چربی باید با احتیاط صورت گیرد، برای تزریق چربی فرد باید شرایط لازم را داشته باشد.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به پشت دست

  • به منظور جلوگیری از ورم دست، برای مدتی دست نباید حالت آویزانی داشته باشد.
  • داروهایی که به منظور جلوگیری از عفونت تجویز شده است باید به موقع مصرف شود.
  • می توان نواحی که چربی تزریق شده است را به صورت سطحی ماساژ داد تا چربی ها به طور یکنواخت در پشت دست پخش شوند.

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *