دکتر سارا لطفی » تزریق چربی » تزریق چربی در زیر چشم
۳ دقیقه
تزریق چربی در زیر چشم

تزریق چربی در زیر چشم

آنچه می خوانید...

تزریق چربی در زیر چشم

ممکن است به دلایل مختلفی در زیر چشم خطوط ریز و درشتی ایجاد شود، می توان با تزریق چربی این خطوط را از بین برد . برخی از افراد با مشکل سیاهی و گودی زیر چشم مواجه هستند بروز این مشکل می تواند ژنتیکی در اثر شکل ساختارهای استخوانی و رنگدانه های پوستی باشد یا بدلیل افزایش سن و مصرف دخانیات و این امر باعث کاهش زیبایی چهره شده است با تزریق چربی می توان مشکل گودی و چین و چروک صورت را بطور کامل از بین برد و ظاهر زیبایی را در این ناحیه صورت ایجاد کرد .

تزریق چربی در زیر چشم
تزریق چربی در زیر چشم

قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند باعث بروز خطوط تیره زیر چشم بدلیل تولید ملانین بیشتر شود ، به همین علت توصیه می شود که از قرار گرفتن مستقیم در زیر نور خورشید جلوگیری شود یا حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده شود

در حوزه پزشکی روش های مختلی برای رفع چین و چروک ، سیاهی و گودی زیر چشم مطرح شده، بهترین گزینه برای رفع این مشکل تزریق چربی می باشد زیرا چربی که در این روش مورد استفاده قرارمی گیرد طبیعی است یعنی از بدن خود فرد گرفته شده است و هیچگونه عارضه ای را بوجود نمی آورد .

خطوط تیره و گود زیر چشم می تواند بدلیل علت های مختلفی مانند مشکلات تغذیه، اختلالات کبدی و کلیه ، افزایش سن ، مصرف دخانیات، کم آبی بدن ، خستگی مفرط ، اضطراف و کمبود ویتامین های بدن باشد . برای اینکه بتوان روش درمانی مناسبی را انتخاب کرد کتا نتایج خوبی حاصل شود باید قبل از درمان علت بروز این عارضه شناسایی شود .

درمان گودی زیر چشم با تزریق چربی

برای درمان کبودی، گودی و چین و چروک چشم استفاده چربی بعنوان یک پر کننده طبیعی گزینه بسیار مناسبی می باشد

برای درمان کبودی و گودی زیر چشم از نواحی مانند شکم، باسن و ران چربی گرفته می شود و بعد از پاکسازی در زیر چشم با دقت بسیار بالایی تزریق انجام می گیرد .

تفاوت تزریق چربی با تزریق ژل

تزریق ژل یک پر کننده مصنوعی می باشد که برای رفع چین و چروک صورت مورد استفاده قرار می گیرد اما چربی یک پرکننده طبیعی می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد و احتمال بروز مشکل بعد از این تزریق بسیار نادر می باشد .

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر

راه های ارتباطی با دکتر سارا لطفی

شماره های تماس: 021-22579305-6 – 09306907797

پیج اینستاگرام

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *