دکتر سارا لطفی » تزریق چربی » هزینه تزریق چربی در سال 1402 چقدر است؟!
۳ دقیقه
هزینه تزریق چربی

هزینه تزریق چربی در سال 1402 چقدر است؟!

آنچه می خوانید...

جوانسازی با استفاده از سلول های چربی و بنیادی، تزریق چربی روش اصلاحی جهت جوانسازی و رفع بافت های تحلیل رفته نواحی صورت و بدن می باشد . تزریق چربی در مقایسه با تزریق ژل بدون آلرژی و نتیجه طبیعی تر دارد به دلیل اینکه چربی تزریق شده از بدن خود فرد می باشد . نتیجه ماندگاری تزریق چربی قابل پیش بینی می باشد .

هزینه تزریق چربی
هزینه تزریق چربی

تزریق چربی یک تکنیک جوانسازی است به دلیل ترشحات فاکتورهای رشد در سلول های چربی که همانند سلول های بنیادی عمل می کند، می تواند نقش پر کردن بافت صورت و بدن را داشته باشد . علاوه بر پر کردن بافت صورت و بدن می تواند کیفیت پوست در نواحی مورد نظر را هم بهتر نماید.

هزینه تزریق چربی در سال 1402 چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه تزریق چربی به عوامل مختلفی بستگی دارد . به طور مثال: هزینه تزریق چربی به دلیل دو مرحله بودن به منظور استخراج چربی و تزریق مجدد چربی به نواحی از بدن و ناحیه مورد نظر بستگی دارد . لذا برای کسب اطلاع دقیق از تزریق چربی به متخصص پوست و مو مراجعه نمایید .

مزیت جوانسازی با تزریق چربی

  • حجم دادن به مناطق تحلیل رفته صورت و بدن
  • غیر آلرژیک
  • نتایج طبیعی و قابل پیش بینی
  • نتایج ماندگار

ماندگاری تزریق چربی

ماندگاری تزریق چربی بستگی به ماهرت جراح و ویژگی های بافتی مورد نظر و بافت محل تزریق دارد . به طور کلی چهل تا هفتاد درصد از بافت چربی تزریقی ماندگاری مدام العمر خواهد داشت .

کاربرد تزریق چربی

محل های تزریق چربی در صورت شامل: پیشانی، لبه ی بالای چشم ها و گونه ها، خط خنده، گونه ها، شقیقه ها، زیر گونه، لب ها، تزریق چربی در زیر چشم و چانه می باشد.

محل های تزریق چربی به بدن شامل: پشت دست ها، سینه، باسن می باشد .

نواحی مورد استفاده در تزریق چربی

از نواحی مختلفی از بدن شامل: شکم و پهلو ها، باسن، ران و اطراف زانو می توان جهت استخراج چربی استفاده کرد ولی هیچ گونه تفاوتی با هم ندارند . شایع ترین محل های خارج کردن چربی از شکم و پهلو ها می باشد .

دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

نحوه تزریق چربی

ابتدا نقاط مورد نظر جهت تزریق چربی را مشخص کرده، سپس با استفاده از مواد ضد عفونی کننده نواحی مشخص شده را تمیز می نماییم . از مواد بی حسی جهت کاهش درد در نواحی تزریق استفاده می شود . از کانولا های مخصوص جهت استخراج چربی استفاده می شود و در صورتی که به بافت چربی آسیبی وارد نشود چربی از بدن کشیده می شود . بعد از فرآیند استخراج و آماده سازی چربی، چربی را به نواحی مورد نظر با استفاده از سرنگ های مخصوص تزریق می نماییم . در نهایت نشانه گذاری های تعیین شده جهت تزریق چربی پاک می شود .

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *