دکتر سارا لطفی » متفرقه » هزینه میکرونیدلینگ
۳ دقیقه
هزنیه میکرونیدلینگ

هزینه میکرونیدلینگ

آنچه می خوانید...

میکرونیدلینگ چیست ؟

میکرونیدلینگ یک روش درمانی نسبتا جدید است که برای محکم کردن، لیفت و کاهش چین و چروک ریز پوستی موثر است اما بهترین نتیجه را می توان برای اسکار، کشیدگی پوست یا همان ترک های پوستی، اسکار و یا زخم جراحی یا آکنه مشاهده کرد .

هزنیه میکرونیدلینگ
هزنیه میکرونیدلینگ

کاربرد میکرونیدلینگ

نحوه انجام میکرونیدلینگ

در این روش درمانی ابتدا با استفاده از کرم های بی حس کننده ناحیه مورد نظر بی حس می شود سپس با استفاده از میکرونیدلینگ با سوزن های بسیار ریز و قطر بسیار پایین روی پوست سوراخ های ریز ایجاد می شود و این سوراخ ها با دستگاهی بنام درماپن با حرکت های رفت و برگشتی ایجاد می گردد، این سوراخ ها سبب می شود تا زخم های که در اطراف آن ها هستند درمان شوند و مدت زمان انجام این روش درمانی پانزده دقیقه می باشد .

روش میکرونیدلینگ سبب کلاژن سازی می شود و با میکرونیدلینگ زخم های بسیار کوچک در حد نانو زیر پوست ایجاد می کنند و باعث ترمیم این زخم ها می شویم با ویتامین های خاصی با این کار همزمان روی پوست فرد زده می شود سبب بهترین نتیجه درمان در پوست می شود .

تعداد جلسات درمان میکرونیدلینگ

تعداد جلسات انجام میکرونیدلینگ با توجه به نوع درمان متفاوت می باشد اما به طور معمول بین چهار تا پنج جلسه و به فواصل درمان هر ماه یک بار انجام می گردد و نتایج نسبتا خوبی را به همراه دارد .

دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو، پس از بررسی شرایط پوست بیمار و نوع عارضه به درمان مشکلات پوستی افراد می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122579338 – 02122579307 – 093069077977 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

دستگاه میکرونیدلینگ

دستگاه میکرونیدلینگ برای تراش های یکبار استریل است که با یازده تا میکرو سوزن که به صورت اتوماتیک در فواصل کمتر از ثانیه بالا و پایین می رود، کار می کند .

اما این را باید بدانیم که علت فرورفتگی جای زخم در سطح پوست آسیب به ساختار الاستیکی زیر سطح پوست است . پوست از دو لایه تشکیل شده است . اپیدرم لایه محافظ خارجی پوست و درم بعنوان لایه زیرین شناخته می شود . درم از یک شبکه توری مانند تشکیل شده و ساختار این شبکه از پروتئین های کلاژن و الیاف الاستین ساخته شده است . آسیب پوستی به درم باعث ایجاد یک پاسخ ایمنی در پوست می شود و سلول های بنام فیبروبلاست وارد ساختار آسیب دیده می شوند . فیبروبلاست شروع به ساخت یک شبکه جدید از فیبرهای کلاژن و الاستین درست مانند شبکه آسیب دیده قبلی می کند که نتیجه آن ایجاد یک بافت فیبری با خواص الاستیکی جدید مثل پوست طبیعی است در نتیجه باعث از بین رفتن اسکار و یا همان جای زخم می شود و در آخر اینکه این درمان یکی از بهترین درمان ها برای از بین بردن اسکار و جای زخم به شمار می آید .

هزینه میکرونیدلینگ

هزینه میکرونیدلینگ به عوامل مختلفی نظیر تعداد جلسات و نوع درمان بستگی دارد . لذا برای اطلاع دقیق از هزینه های زیبایی بهتر است به متخصص پوست و مو مراجعه نمایید .

پس مثل همیشه یادمان باشد مشاوره زیبایی در همه جای دنیا رایگان است، توضیح پروسه درمان از سمت پزشک حق شماست لذا برای کسب اطلاع بیشتر در این خصوص به مطب دکتر سارا لطفی مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست در تهران مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر سارا لطفی :

تفاوت سابسیژن با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یا میکرودرم

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ چیست ؟

دکتر سارا لطفی

دكتر سارا لطفى متخصص پوست، مو، زيبايى و ليزر و عضو انجمن متخصصين پوست ايران در سال ٩٠ بعد از گذراندن ٤ سال دوره دستيارى در دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران با نمره ممتاز و كسب رتبه اول بورد شفاهى فارغ التحصيل شده و موفق به اخذ مدرك بورد تخصصى پوست، مو و ليزر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *